ساماندهی چشمه‌های آبگرم طبیعی توجیه اقتصادی دارد
کد خبر: 105184
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۹
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:
شاخص : معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: طرح ساماندهی چشمه های آبگرم طبیعی در مناطق یله گنبد و آبگرم استان قزوین دارای توجیه اقتصادی کامل است.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، منوچهر حبیبی در جلسه بررسی چشمه های آبگرم در منطقه یله گنبد و شهر آبگرم با بیان اینکه ظرفیت های استان قزوین بسیار بالاست، اظهار کرد: طرح ساماندهی چشمه های آبگرم طبیعی در مناطق یله گنبد و آبگرم استان قزوین از همه ابعاد به صرفه بوده و دارای توجیه اقتصادی کامل است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین پرداخت اعتبار در سال جاری را بسیار با اهمیت دانست و گفت: نزدیکی به تهران و مسیرهای مواصلاتی، این طرح را برای سرمایه گذاری بسیار مستعد ساخته است و تاکنون سرمایه گذارانی برای راه اندازی مجتمع های آبگرم در منطقه یله گنبد و آبگرم اعلام آمادگی کرده اند.

این مسئول با بیان اینکه تمام ابعاد این طرح دارای توجیه اقتصادی و به صرفه است تصریح کرد: طرح مطالعات ظرفیت سنجی آبگرم در استان ۵۵ درصد پیشرفت داشته است و با بررسی های انجام شده، مجتمع های آبگرم در شمال و جنوب تاسیس و مناطق را متحول خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری و راه اندازی چشمه های آبگرم طبیعی استان با مدل اقتصاد مقاومتی بسیار تطابق دارد و از سوی دیگر با سلامت مردم ارتباط و موجب رونق گردشگری در سطح استان می شود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار