سامانه جامع رخدادهای انتظامی قزوین افتتاح شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 57485
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۸:۴۹
در کلانتری 11 مدرس قزوین
شاخص : سامانه جامع رخدادهای انتظامی استان قزوین با حضور مسئولان استانی در کلانتری 11 مدرس قزوین مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، سامانه جامع رخدادهای انتظامی استان قزوین با حضور مدیرکل دادگستری و جانشین فرمانده انتظامی استان در کلانتری ۱۱ مدرس قزوین مورد بهره برداری قرار گرفت.

جمال انصاری در این مراسم، اظهار کرد: براساس این طرح پرونده‌ها از طریق سامانه الکترونیکی به دستگاه قضا ارسال و پاسخ آن نیز از همین طریق ابلاغ می‌شود.

مدیرکل دادگستری استان قزوین با بیان اینکه در راستای این طرح بخش بزرگی از مسائل امنیتی در نیروی انتظامی رقم می خورد، افزود: از اینرو هر اقدامی در جهت شفاف سازی، تسریع امور، کاهش هزینه ها و رفاه مردم مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

این مسئول اهداف طرح سامانه جامع رخدادهای انتظامی را ارتقاء امنیت، حذف کاغذ، کم کردن هزینه مردم و سوخت، از بین رفتن سردرگمی مردم برای پیدا کردن پرونده‌های خود در کلانتری‌ها و شعبات دادسرا، از بین رفتن دستبرد در اطلاعات و… عنوان کرد.

انصاری با اشاره به اینکه این سامانه در استان‌های کشور هنوز راه‌اندازی نشده است، گفت: در صورت رونق و توسعه این سامانه وکلا و کارشناسان می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.

در حال حاضر کلانتری ۱۱ مدرس و کلانتری ۱۷ غیاث‌آباد قزوین مجهز به سامانه جامع رخدادهای انتظامی است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار