سانحه رانندگی در بلوار شهید بهشتی قزوین ۲ مصدوم برجای گذاشت+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 162432
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲:۴۶
معاون عمليات سازمان آتش‌نشانی قزوين:
شاخص : معاون عمليات سازمان آتش‌نشانی قزوين گفت: تصادف خودروی پیکان وانت و پراید در بلوار شهید بهشتی قزوین 2 مصدوم بر جای گذاشت.

قدیر موسی خانی معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین در گفت‌وگو با خیرنگار حوادث شاخص، اظهار کرد: در پی تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی قزوین در ساعت ۱۸ و ۵۹ دقیقه روز دوشنبه سوم فروردین ماه سال جاری از وقوع تصادف بین خودروی پیکان وانت و پراید در بلوار شهید بهشتی قزوین خبر داده شد که بلافاصله ستاد فرماندهی این سازمان نیروهای ویژه امداد نجات و اطفاء حریق را از ایستگاه های شماره ۲ شهید بابایی و هفت شهید مفتح به محل حادثه اعزام کرد.

وی افزود: در جریان این حادثه یک دستگاه خودروی پیکان وانت و پراید با یکدیگر برخورد کرده که منجر به حریق پیکان وانت از قسمت موتور و خسارت به هر دو خودرو می‌شود .

موسی خانی اضافه کرد: نیروهای عملیاتی بلافاصله پس از رسیدن به محل با استفاده از تجهیزات ویژه اطفاء حریق در حداقل زمان ممکن شعله های آتش را مهار و در ادامه با نصب علائم هشدار دهنده در اطراف محل حادثه از بروز تصادفات بعدی جلوگیری کرده و نسبت به ایمن سازی کامل محل حادثه اقدام کردند.

این مسوول با اشاره به مصدومیت راننده خودرو پراید و یکی از سرنشینان پیکان وانت در جریان این حادثه افزود: آتش نشانان در ادامه نسبت به تحویل ۲ مصدوم این سانحه رانندگی به عوامل اورژانس حاضر در محل و انتقال خودروهای سانحه دیده به قسمت کناری خیابان اقدام کرده و با تحویل صحنه حادثه به عوامل انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی حاضر در محل به ماموریت خود پایان دادند.

وی در خاتمه از همه شهروندان درخواست کرد: هنگام رانندگی و در زمان بارش باران و لغزندگی سطح جاده ها دقت کافی را به عمل آورده و با رعایت کامل اصول و مقررات راهنمایی و رانندگی و حفظ سرعت مجاز وسیله نقلیه از وقوع حوادث رانندگی جلوگیری کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار