سایت حامیان احمدی نژاد:شکست اصولگرایان ناشی از آه فرزند محمدرضا رحیمی بود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 95289
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۵۲
شاخص : متفاوت ترین و خاص ترین تحلیل درباره چرایی شکست اصولگرایان در انتخابات هفتم اسفند را احمدی نژادی ها و هواداران رییس دولت نهم و دهم با مربوط دانستن این شکست به آه فرزند محمد رضا رحیمی، ارایه کردند.

 به گزارش شاخص نیوز: متفاوت ترین و خاص ترین تحلیل درباره چرایی شکست اصولگرایان در انتخابات هفتم اسفند را احمدی نژادی ها و هواداران رییس دولت نهم و دهم با مربوط دانستن این شکست به آه فرزند محمد رضا رحیمی، ارایه کردند.

به گزارش تابناک، نویسنده این تحلیل در سایت دولت بهار نوشت: «شکست اصولگرا ها نه بخاطر غرور و تکبر و حتی اقتدارگرایی ناشی از نگاه بالا به پایین به جامعه بود و نه آن رفتار رذیلانه ای که از سال هشتاد و هشت با رییس جمهور سابق داشتند و نه بخاطر تهمت و خط قرمزی به اسم جریان انحرافی.»

در ادامه این تحلیل آمده است: «شکست اصولگرایان تنها یک دلیل دارد آن هم آه یک یتیم به اسم خانم رحیمی فرزند همان معاون اول دولت سابق. همان آهی که بخاطر محکومیت پدرش به جرم تقسیم کردن پولی که آقای لابیگر منبعش را معرفی کرده بود تا بین کاندیدای اصولگرا تقسیم شود که خرج انتخابات و تبلیغاتشان شود.»

نویسنده این مطلب تاکید کرد: «این شکست برای همان آهی است که وقتی پدرش معاون اول شد صد و چند نفر از انتصابش تقدیر کردن ولی در ادامه بدترین رفتار را به جرم همان انتصاب با او کردند. این شکست بخاطر همان آه از دست دادن مادرش و مادر بزرگش و خانه نشین شدن خواهرش بود.»

منبع: شفاف 

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “سایت حامیان احمدی نژاد:شکست اصولگرایان ناشی از آه فرزند محمدرضا رحیمی بود”

  1. دیان گفت:

    البته تحلیل خیلی آبکی و خرافاتی است .ولیکن به هر حال بهتر بود عنوان میشد “شکست اصولگراهادرتهران و یکی دو استان دیگر نظیر قزوین و یزد ” و در مابقی مراکز ،رای برتر با اصولگرایان بود و انشاءالله این واقعیت را به وضوح در مجلس دهم خواهند دید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار