سایت اصلاح‌طلب یا فرصت‌طلب؟!/ چرا رسانه‌های اصلاح‌طلب در تخریب صدا و سیما می‌کوشند؟ - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 81637
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۰۱
شاخص : پایگاه خبری پیام خرداد از آغاز فعالیت خود با درج اخبار و انتشار تحلیل های بی پایه و بدون استناد و بعضا کذب، در ماههای منتهی به انتخابات به دنبال ایجاد فضایی دو قطبی و احساسی در شهرقزوین بوده و دراین مسیر از هیچ اقدامی فروگذار نکرده است.

به گزارش شاخص نیوز، هر سال در آستانه برگزاری انتخابات در استان سایت‌های خبری و تحلیلی مختلفی رونمایی می‌شود و بعد از پایان انتخابات به یک‌باره خاموش می‌شوند.

اخیرا یکی از همین سایت‌های یهویی که جدیدا آغاز به کار کرده است با انتشار مطالبی بی پایه و اساس در صفحه اینترنتی و کانال تلگرام خود در صدد پیگیری اهداف عمدتا انتخاباتی است.

این سایت از آغاز فعالیت خود با درج اخبار و انتشار تحلیل‌های بی پایه و بدون استناد و بعضا کذب، در ماه‌های منتهی به انتخابات به دنبال ایجاد فضایی دو قطبی و احساسی در شهر قزوین بوده و در این مسیر از هیچ اقدامی فروگذار نکرده است.

تغییر استاندار قزوین از جمله اخباری است که این سایت بشدت به پوشش آن علاقمند است و تقریبا هفته‌ای نیست که در این‌باره خبری منتشر ننماید و تنها چیزی که در انتشار اخباری از این دست مورد توجه این رسانه قرار نمی‌گیرد، صحت آن و توجه به اخلاق رسانه ای است.

photo_2015-11-17_22-10-41

این سایت در تازه ترین مطلب کذب خود، موضوع خروج سیما غیاثوند گوینده سابق خبر صدا و سیمای مرکز قزوین از کشور و پیوستن او به شبکه ماهواره‌ای من و تو در انگلیس را منتشر نموده است که البته توسط مسئولین امر در صداوسیما به شدت تکذیب شده است.

انتظار از رسانه هایی از این دست برای انتشار اخبار صحیح و منطبق بر واقعیتها و حقایق و توجه به اخلاق رسانه ای انتظاری بی‌جاست، چرا که این رسانه ها صرفا ادعای اصلاح طلبی داشته و بفرموده خداوند متعال در آیات ۱۱ و ۱۲ سوره مبارکه بقره هنگامی که به این افراد مدعی گفته می‌شود دنبال فساد نباشید،می‌گویند که مصلحان حقیقی ماهستیم؛آگاه باشید که اینان مفسدند ولی خود نمی دانند.

Captur66e

الغرض از این رسانه‌های به ظاهر اصلاح‌طلب جز این انتظاری نیست، ولی دستگاه‌های مسئول می‌بایست با رصد اقدامات خارج از ضوابط قانونی و اخلاق حرفه‌ای از این دست رسانه‌ها، به وظایف خود در این زمینه بدون ملاحظه عمل نمایند.

آیافسادی بالاتر از انتشار مطالب بی پایه و اساس و مبتنی بر توهمات و تخیلات مسئولین سایت مزبور و حامیان پشت صحنه آن در موضوع تغییر استاندار که هدفی جز ایجاد فضای دو قطبی درجامعه و مشغول ساختن مسئولان و خدمتگزاران به حواشی بی‌حاصل و غفلت از فرصت خدمت به مردم شریف قزوین ندارد، برای یک رسانه متصور است؟
به زیر سوال بردن صداوسیما بعنوان یک رسانه تاثیرگذار و تخطئه ارکان آن مانند مرکز گزینش با بهانه های واهی و کذب و انتشار مطالب خلاف مصلحت و امنیت ملی در موضوع عموهای فیتیله ای با هدف تهییج مردم و بهره برداری جناحی و حزبی از این موضوع ، چه عنوانی جز افساد و تشویش اذهان عمومی می توان نهاد؟

اگر متولیان امر در برخورد با رسانه هایی از این دست که با نهایت فرصت طلبی در ایام منتهی به آزمون سرنوشت ساز ملی یعنی انتخابات اسفندماه امسال از انتشار هیچ مطلبی بدون توجه به صحت و سقم و بدون توجه به آثار و تبعات اجتماعی آن در مشغول نمودن مسئولان استان به حواشی بی حاصل و ایجاد تفرقه در بین مردم شریف قزوین ابایی ندارند، کوتاهی نمایند در آینده نه چندان دور می بایست شاهد اتفاقات ناگواری همچون فتنه‌های سال‌های گذشته باشند.

 انتهای پیام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار