سحر زکریا: بازیگر طنز نیستم
کد خبر: 113933
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۷
شاخص : برنامه «دورهمی» شب گذشته با موضوع حسادت به روی آنتن شبکه نسیم رفت و آیتم نمایشی خود را هم به این موضوع اختصاص داد.

به گزارش شاخص نیوز؛برنامه «دورهمی» شب گذشته با موضوع حسادت به روی آنتن شبکه نسیم رفت و آیتم نمایشی خود را هم به این موضوع اختصاص داد.
در ادامه برنامه مهران مدیری از سحر زکریا به عنوان مهمان خود دعوت کرد.

سحر زکریا در پاسخ به سوال ابتدایی مدیری درباره ورزش مورد علاقه‌اش گفت: کیک بوکسینگ ورزش مورد علاقه‌ام است؛ چرا که همه خشم آدم را خالی می‌کند.

مدیری به طنز گفت: مگر خیلی خشمگین هستید؟ زکریا جواب داد: خیلی وقت‌ها ما آدم ها خشمگین می‌شویم و می‌توانیم این خشم را سر کیسه بوکس خالی کنیم.

زکریا درباره سن و سال خود و دلایل ازدواج نکردنش گفت: چه سوالی! ۴۲ ساله‌ام و ازدواج نکردم. اگر یک شریک خوب در زندگی پیدا شود، حتما ازدواج می‌کنم. شریکی که در کنار او احساس آرامش کنم که متاسفانه هنوز پیدا نشده است (خنده).

مدیری گفت: مگر چه توقعاتی برای ازدواج دارید؟ زکریا در پاسخ گفت: صداقت مهمترین توقع من برای ازدواج است.

زکریا درباره موضوع برنامه «دورهمی» گفت: هر آدمی حسادت در وجودش است حسادتی خوبه که به رقابت سالم برسد.

بازیگر «پاورچین» درباره اینکه آدم ها باید به جدایی عادت کنند، اظهار داشت: به نظرم در زندگی به هیچ چیزی نباید وابسته شد و هر لحظه منتظر جدایی باشیم و از قبل خود را آماده کنیم. چرا که چیزی ماندگار نیست و باید این را بپذیریم.

زکریا در پاسخ به سوال مدیری مبنی بر مخالفت با جراحی زیبایی گفت: خود من بینی ام را عمل کردم. در حد متعادل جراحی زیبایی قشنگ است. زمانی که من وارد عرصه بازیگری شدم، به خاطر عمل بینی خیلی از نقش‌های تاریخی را از دست دادم اما در شرایط حال عمل بینی بین جراحی‌های زیبایی گم شده است.

وی ادامه داد: شرایط حال حاضر در عرصه بازیگری نه تنها برای من بلکه برای دوستان قدیمی که می شناسم خوشایند نیست؛ چرا که ما سال ها در تلویزیون کار کردیم. در حق ما اجحاف می شود و از طرفی این مسئله به شرایط اقتصادی بر می گردد. به این ترتیب که تهیه‌کننده با من با سابقه بیست ساله قرارداد نمی‌بندد؛ با کسی کار می کند که اولین کارش است و با بودجه کم کار بسته می‌شود اما این به چه قیمتی!

در ادامه مدیری عنوان کرد: به تازگی خبر شنیدم که زمان ساخت فیلم سینمایی را ۱۶ روز اعلام کردند. چون پول ندارند؛ خب فیلم نسازید! فیلم سینمایی طبق استاندارد باید بین۴۵ تا ۶۰ روز ساخته شود.

زکریا درباره نقش‌آفرینی خود در آثار طنز گفت: واقعیت این است که من بازیگر طنز نیستم. حتی در سریال «پاورچین» هم از ابتدا گفتم که نمی‌توانم طنز بازی کنم. شاید باورتان نشود اما من نه می‌توانم جوک تعریف کنم و نه به لطیفه کسی بخندم!

زکریا در پایان درباره احساس خوشبختی خود بیان کرد: بعضی وقتها که همه چیز بر وفق مراد باشد، احساس خوشبختی می‌کنم.

گفتنی است؛ سحر زکریا کیسه بوکس خود را به موزه دورهمی اهدا کرد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
 • خرید خودروهای لوکس توسط شهردارها مغایر با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است
 • نیروهای مازاد و غیرمتخصص از معضلات اصلی شهرداری‌ها هستند/ شوراها از مداخله در امور اجرایی خودداری کنند
 • نگرانی‌هایی که با یاد خدا از بین می‌رود
 • پیش‌بینی ۷۵۰میلیارد تومان اعتبار برای شهرداری‌های استان
 • بازدید جمعی از اصحاب رسانه از مراکز کمپ ترک اعتیاد استان / مرکز کمپ اعتیاد صلواتی در قزوین راه‌اندازی می‌شود
 • سپاه پاسداران ایران، عملیات گرفتن انتقام خون شهید محسن حججی را آغاز کرد
 • اولین دزدی بازیگر ستایش!+عکس
 • اولین واکنش حاجی‌صفی پس از بازی مقابل نماینده رژیم صهیونیستی+عکس
 •  ما برخلاف ایران به متن و روح برجام پایبند بوده‌ایم!/ تخصیص بودجه بیشتر به سپاه و برنامه موشکی تهران نگران‌کننده است
 • مدیرکل جدید کمیته امداد قزوین معرفی شد
 • دفاع علوی و کرباسیان از برنامه‌های خود/دلتنگی مردم برای تورم از دید مخالف کرباسیان/مخالفت نمایندگان با جلسات شبانه رأی اعتماد
 • سامانه‌های هوشمند ثبت تخلفات رانندگی در قزوین راه اندازی می‌شود
 • آخرین اخبار