سخنرانان تهران در منزل شهاب مرادی +عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 75383
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۶
شاخص : به مناسبت روز مباهله و در آستانه محرم الحرام جلسه‌ای با حضور وعاظ و روحانیون تهران در منزل حجت الاسلام شهاب مرادی برگزار شد.
روز پنجشنبه به مناسبت روز مباهله و در آستانه محرم الحرام جلسه ای با حضوروعاظ و روحانیون تهران در منزل حجت الاسلام شهاب مرادی برگزار شد.

حجت الاسلام شهاب مرادی با انتشار تصویر زیر در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: «لحمدلله این جلسه را چند سالیست در منزل داریم؛ آقایان علماء تشریف می آورند و دیدارها تازه می شود. هم خوش و بش کردن ها و احوالپرسی ها مفید است و هم گفتگوهای علمی و فرهنگی، توسل هم که جای خود را دارد.»

سخنرانان تهران در منزل شهاب مرادی +عکس

همچنین حجت الاسلام زائری یکی دیگر از حاضرین در این جلسه عنوان کرد: بعد از نماز حرفهای خوبی به میان آمد و بعد هم حاج علی آقای انسانی روضه قشنگی خواند. بعد از ناهار هم عکس گرفتیم که البته حاج آقای غروی بعد از عکاسی رسیدند و چند نفر هم مثل حاج آقای نقویان و آقای سرلک نتوانسته بودند تشریف بیاورند.

حاضران در تصویر ایستاده از راست به چپ از ردیف نشسته؛ حجج اسلام آقایان: زائری، اوسطی، زاهدی، قادری، انسانی[شاعر و مداح اهل بیت ع]، سیدحسین هاشمی نژاد، حجت الاسلام شهاب مرادی، سیدمهدی خاموشی، آقامیری، سیدحمید میرباقری، بی آزار تهرانی، پشتکوهی، میرحجازی، موسوی مطلق، حائری زاده، میرلوحی و میثم علی پناه.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار