سخنرانی عجیب و نیمه کاره ی نوبخت در یادمان شهدای هویزه - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 97999
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۹:۰۰
شاخص : نوبخت : پاره کردن زنجیره‌های تحریم همانند احساسی است که در پیشروی در عملیات در دوران دفاع مقدس وجود داشت./ جزایری: کار بزرگ شهدا و رزمندگان با نشستن دور هیچ میز مذاکره‌ای قابل قیاس نیست.

به گزارش شاخص نیوز ؛ به نقل از نسل فردا ؛ محمدباقر نوبخت که صبح امروز برای بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در محل یادمان شهدای هویزه حضور پیدا کرده بود در جمع کاروان‌های راهیان نور حاضر و به سخنرانی پرداخت.

 

وی با اشاره به جانفشانی‌های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس، فعالیت در دولت را نوعی جهاد و دفاع از آرمان‌های شهدا عنوان کرد.

 

نوبخت در بخشی از سخنرانی خود گفته بود:

*دیروز پنجه در پنجه دشمن داشتیم و امروز یک بسیجی دیگر در برابر ۶ قدرت جهان می‌نشیند تا از حق و حقوق ملت دفاع کند. امروز در این عرصه همه هم‌پیمان هستیم تا با لبخند رضایت بر لبان رهبر معظم انقلاب، احساس آرامش کنیم.

* پاره کردن زنجیره‌های تحریم همانند احساسی است که در پیشروی در عملیات در دوران دفاع مقدس وجود داشت.

 

مردم حاضر در مراسم در میانه سخنرانی نوبخت با سردادن شعارهایی علیه آمریکا و استکبار جهانی سخنرانی وی را ناتمام گذاشتند.

 

نوبخت با سراسیمگی و در همراهی با مردم با سردادن شعارهای ضد آمریکایی گفت: همه باید همدل و همزبان باشیم و بدانیم که دشمن بزرگ ما آمریکاست و همه مشت‌هایمان را گره می‌کنیم و شعار مرگ بر آمریکا سر می‌دهیم.

 

در بعد از ظهر همین روز سردار سید مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح طی سخنانی پیرامون پدیده بی نظیر راهیان نور و عملکرد رزمندگان در طول سالهای دفاع مقدس، اظهار داشت: کار مذاکره‌کنندگان هسته‌ای اگر هم به نتیجه مناسب می‌رسید، قابل مقایسه با کار رزمندگان دفاع مقدس و مدافعان امروز حرم نیست و هیچ‌کس حق ندارد این ارزش بزرگ را با نشستن دور میز مذاکره با دشمن مقایسه کند.

 

وی تصریح کرد: رزمندگان دفاع مقدس تمامیت ارضی کشور، نظام و انقلاب را از چنگال دشمنان و در رأس آنها، آمریکا حفظ کردند و این کار بزرگ رزمندگان اسلام و شهیدان گرانقدر با نتایج هیچ مذاکره سیاسی قابل اندازه‌گیری نخواهد بود.

انتهای پیام/م

 

مطالب مرتبط

برچسب ها: ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار