سد نهب سال آینده به بهره برداری می رسد
کد خبر: 119173
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۱۷
معاون سیاسی امنیتی استاندار:
شاخص : معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین در جلسه شورای اداری تاکستان گفت: سد نهب در این شهرستان سال آینده به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، ایوب رحیمی در جلسه شورای اداری شهرستان تاکستان با اعلام اینکه سد نهب تاکستان سال آینده به بهره برداری می‌رسد، اظهار کرد: با بهره برداری این سد ۳۶ هزار هکتار از اراضی کشاورزی پایین دست تحت پوشش شبکه قرار خواهند گرفت.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین با بیان اینکه سد نهب در فاصله تقریبی ۳۵ کیلومتری شهرستان تاکستان واقع شده است، افزود: اضافه برداشت آب از منابع زیرزمینی قزوین نگران‌کننده است و باید تا جایی که امکان دارد از ظرفیت آب‌های سطحی استفاده کنیم.

رحیمی تاکید کرد: مسوولان باید خود را خدمت گذار مردم بدانند، صادقانه خدمت کردن و طبق اخلاص گذاشتن به امور مردم به ما جسارت می دهد که امور محوله را به شکلی بهتر و دقیق تر انجام دهیم.

طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان هم در این جلسه با اشاره به هفته کتاب و کتابخوانی افزود: باید مطالعه کتاب را در جامعه ترویج داد و در عرصه کتاب و کتابخوانی تلاش بیشتری کرد.

وی با اشاره به فرا رسیدن فصل سرما از مسوولان ادارات خواست در این فصل تکریم به ارباب رجوع را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار