سرافراز میهمان «خندوانه» شد + عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 70154
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۳۸
شاخص : سرافراز در جمع صميمي عوامل برنامه خندوانه حضور يافت و از تلاش هاي تيم برنامه ساز خندوانه قدرداني كرد.

رئیس رسانه ملی، شب گذشته به همراه معاون سیما از پشت صحنه برنامه خندوانه شبکه نسیم بازدید کرد و با عوامل این برنامه به گفت‌وگو نشست.

سرافراز در این بازدید ضمن قدردانی از تلاش گروه سازنده این برنامه پربیننده گفت: “آمده‌ام تا به گروه زنده خندوانه خسته نباشید بگویم.”

رئیس رسانه ملی با اشاره به موفقیت این برنامه در جذب مخاطب تصریح کرد: این برنامه از پنج ویژگی مهم برخوردار است که باعث موفقیت آن شده است.

وی یادآور شد؛ ویژگی اول اینکه خندوانه برنامه‌ای است که از اتاق فکر برخوردار است و به همین علت آنچه تولید می‌شود موردتوجه قرار می‌گیرد. ویژگی دوم برنامه که ویژگی مهمی محسوب می‌شود، این است که برنامه خندوانه دنبال یک جریان‌سازی اجتماعی است، و موضوعاتی که در خندوانه به آن پرداخته می شود، نقطه‌ای نیست، بلکه استمرار و مداومت دارد.

دکتر سرافراز میهمان «خندوانه» شد + عکس
سرافراز، ویژگی دیگر این برنامه را تنوع در آیتم‌های آن دانست و تاکید کرد این تنوع و نیز کوتاه بودن بخش‌های مختلف از عوامل جذب مخاطب است. وی در ادامه، ویژگی چهارم برنامه را خلاقیت و نوآوری دانست و تاکید کرد برنامه‌ای که از این ویژگی برخوردار باشد، جایگاهش در نزد مخاطب ارتقاء می‌یابد.

رئیس رسانه ملی ویژگی دیگر این برنامه را در عنوان آن «خندوانه» دانست و گفت: این عنوان یعنی ایجاد نشاط در مخاطب و برنامه نیز به خوبی توانسته است آنچه را که در عنوان دارد به مخاطبش انتقال دهد.

رئیس رسانه ملی در پایان ابراز امیدواری کرد که این برنامه  پویاتر و سرزنده‌تر ادامه داشته باشد.

در این بازدید همچنین رامبد جوان، مجری و کارگردان برنامه خندوانه، به تشریح بخشی از فعالیت‌ها در برنامه پرداخت و گفت: “در خندوانه تلاش کرده‌ایم فرهنگ شهرهای مختلف کشور را به مردم معرفی کنیم. وی افزود: در این برنامه نشان دادیم که جامعه نشاط عمومی دارد و باید از این ظرفیت، با در نظر گرفتن لهجه‌ها، موسیقی‌های محلی و فرهنگ مناطق مختلف، برای ایجاد نشاط اجتماعی مختلف بهره برد.

سرافراز میهمان «خندوانه» شد + عکس

رامبد جوان به مسابقه کتابخوانی در برنامه اشاره کرد و افزود: این کار با استقبال بی‌نظیر مردم رو‌به‌رو شده است که جای خرسندی فراوان دارد.

مجری برنامه خندوانه گفت: میهمانان برنامه ترکیب متنوعی از گروه‌های مختلف از قبیل هنرمندان، نخبگان، پزشکان، دانشمندان و گروه‌های شغلی از اصناف مختلف هستند.

وی به ارسال تقدیرنامه‌های متعدد از سازمان‌ها و نهادهای اجتماعی برای برنامه اشاره کرد و افزود: این بازتاب اجتماعی نشان از موفقیت اهداف برنامه دارد.

در ادامه این دیدار صمیمانه، کرمی مدیر شبکه نسیم گفت: خندوانه در بسیاری از مسائل شهروندی و عمومی و درگیر کردن مردم به شادی و نشاط به شکلی هنرمندانه تلاش کرده است و نتایج آن را در طرح‌های اجتماعی نظیر “قطره قطره” و طرح‌های خیرخواهانه در ماه رمضان می‌توان مشاهده کرد.

وی افزود، رسانه با این برنامه شادی و نشاط را به خانه‌ها برد و لحظات فراغت مخاطبان را با لحظاتی شاد به خود اختصاص داد. دکتر کرمی تلاش همکارانش را در تولید برنامه خندوانه ستودنی دانست.

سرافراز میهمان «خندوانه» شد + عکس

دکتر پورمحمدی معاون سیما نیز با تشکر از عوامل پشت صحنه خندوانه گفت: “در مجموع، خندوانه برنامه بسیار خوبی است که توانسته رضایت مردم را جلب کند. این برنامه را اکثر مردم اعم از مذهبی، سنتی، مدرن و اقشار مختلف تماشا می‌کنند و این موفقیتِ خندوانه محسوب می شود.

در پایان، رئیس سازمان صداوسیما با اهداء لوح از عوامل برنامه خندوانه قدردانی کرد.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار