سربازان انتظامی پاسدار امنیت مرزهای کشور هستند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 147896
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین با اشاره به تلاش نیروهای مسلح در امنیت مرزها گفت: زحمات و ایثار گری‌های‌ شبانه روزی همه نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی موجب شده تا کشور از امنیت مطلوبی برخوردار باشد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان قزوین که صبح امروز در ستاد فرماندهی برگزار شد، ضمن تقدیر از زحمات کارکنان نیروی انتظامی در برقراری امنیت در ایام محرم اظهار کرد: فلسفه ایجاد حکومت‌ها و نظام سیاسی در دنیا ضروت برقراری امنیت در جوامع بشری را نمایان کرده است.

وی افزود: از ابتدای شکل گیری جوامع بشری به دلیل وجود خوی سلطه گری و افزون طلبی در برخی انسان‌ها، تعرض به مال و جان و ناموس جوامع دیگر شکل گرفت به همین دلیل نیاز به امنیت به عنوان اولین نیاز جامعه در ذهن بشر آشکار شد.

استاندار قزوین با بیان اینکه فلسفه ایجاد حکومت‌ها نیاز به امنیت بود، ابراز کرد: امروز ما شاهد هستیم که کشورهای فراوانی در دنیا بوجود آمدند که هرکدام یک نظام سیاسی و حکومتی در خود برای سامان دادن همه امور دارند.

زاهدی تشریح کرد: امنیت نعمتی مجهول است که  در سایه برخورداری باید قدردان آن باشیم اما تا زمانی که خطری ایجاد نشود ما آن را به خوبی احساس نمی‌کنیم.

وی با اشاره به تلاش گسترده و شبانه روزی نیروهای امنیتی و نظامی گفت: کارکنان نیروی انتظامی با تلاش فراوان در ایام تعطیل آماده خدمات رسانی به مردم هستند که حاصل آن امنیت قابل قبول در استان است.

استاندار قزوین  با اشاره به تلاش نیروهای مسلح در امنیت مرزها  تصریح کرد: زحمات و ایثار گری‌های‌ شبانه روزی همه نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی موجب شده تا علی رغم ناامنی کشورها و مناطق همسایه، کشور ما از امنیت مطلوبی برخوردار باشد که باید از این عزیزان تشکر و قدردانی کرد.

زاهدی در انتها گفت: نیروهای نظامی در داخل و فراتر از مرزهای جمهوری اسلامی امنیت کشور را پاسداری می‌کنند و حافظ برقراری امنیت در مرکزی‌ترین نقاط کشور هستند.

انتهای پیام/۱۰۰۳

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار