سردار سلیمانی افتخار میهن اسلامی است
کد خبر: 109208
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۸
شاخص : معاون وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه دفاع از اسلام ویژگی مردان مخلص خدا است، گفت: سردار سلیمانی سرباز خستگی‌ناپذیر دفاع از حریم اسلام است.

به گزارش شاخص نیوز؛ معاون وزارت اطلاعات پیش از ظهر امروز در مراسم یادواره ۱۰ شهید روحانی، طلبه و شهدای دانشجوی شهرستان ابرکوه اظهار داشت: شهدای ما در دوران دفاع مقدس الگویی تمام عیار و عینی از مجاهدت، ایثار و از خودگذشتگی هستند.

وی با بیان اینکه شهدای ما از اهل بیت(ع) الگو گرفتند، بیان کرد: آنها الگویی شایسته برای طی مسیر زندگی خود انتخاب کردند و خود نیز الگویی کامل برای جوانان به شمار می‌روند.

معاون وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه برخی از نام‌آوران امروز جنگ در دوران دفاع مقدس از روستاها و از دل محرومیت به دفاع آمدند و امروز اسطوره‌هایی بزرگ هستند، افزود: بسیاری از نوجوانان آن زمان با دست بردن در شناسنامه‌های خود به آب و آتش زدند تا خود را برای دفاع از حریم اسلام و کشور به جبهه‌ها برسانند.

وی با اشاره به از خودگذشتگی‌ها همچنین نبوغ برخی از فرماندهان جنگ در دوران دفاع مقدس بیان کرد: این افراد افتخار کشور هستند و چه آنها که شهید شدند و چه آنها که اکنون در سنگرهای دیگر در حال دفاع از کیان اسلام هستند، مایه افتخار کشور، انقلاب و اسلام هستند.

وی با اشاره به رشادت‌های سردارانی همچون سردار سلیمانی بیان کرد: سردار سلیمانی از روستاهای کرمان با پای برهنه در دوران دفاع مقدس رزمندگان را هدایت و فرماندهی می‌کرد و امروز نیز افتخار میهن اسلامی است.

معاون وزارت اطلاعات از سردار سلیمانی به عنوان سرباز خستگی‌ناپذیر دفاع از کیان اسلام یاد کرد و افزود: همه فرماندهان شهید دوران دفاع مقدس نیز از چنین ویژگی‌هایی برخوردار بودند.

وی، اقتدار امروز ایران اسلامی را مرهون خون شهدا و ایثارگران دانست و بیان کرد: برگزاری مراسم‌های عزاداری، یادواره و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا کمترین کاری است که می‌توانیم برای شهدا انجام دهیم.

به گزارش فارس، همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) یادواره شهدای روحانی، طلبه و دانشجوی شهرستان ابرکوه در پایگاه مقاومت بسیج و کانون فرهنگی هنری مسجد کوثر شهرک صفائیه برگزار شد.

 

منبع:  ستاره ها 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار