ایران جانبی

» سردار سلیمانی منافع استکبارجهانی را در منطقه به‌خطر انداخته بود/ قطعا انتقام سختی درانتظار دشمنان اسلام است
کد خبر: 201191
تاریخ انتشار: 4 ژانویه 2020 - 8:56
معاون سیاسی_امنیتی استاندار قزوین:
شاخص : معاون سیاسی_امنیتی استاندار قزوین گفت: سردار سلیمانی منافع استکبار و امریکا را در منطقه به خطر انداخت و جلوی یاوه‌گویی‌های دشمن و شیاطین ایستاد و مرز جمهوری اسلامی ایران را کیلومترها به داخل سایر کشورها برد.

منوچهر حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شاخص، ضمن تسلیت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: سردار سلیمانی درست است که یک فرمانده نظامی بود اما ژنرال دل‌ها بود و بر قلب‌ها جای داشت و برنامه‌های محور مقاومت را دنبال می‌کرد.

وی افزود: سردار سلیمانی درواقع فرماندهی لشکر پنهان محور مقاومت را در حوزه سوریه، عراق و در مرزهای جمهوری اسلامی برعهده داشت؛ صرف نگاه نظامی نمی‌تواند ابعاد شخصیتی این فرمانده بزرگ را جبران کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: سردار سلیمانی منافع استکبار و امریکا را در منطقه به خطر انداخت و جلوی یاوه‌گویی‌های دشمن و شیاطین ایستاد و مرز جمهوری اسلامی ایران را کیلومترها به داخل سایر کشورها برد.

این مقام مسئول ادامه داد: دشمن به دنبال انتقام بود و شاید خود سردار سلیمانی هم منتظر این لحظه شهادت بود به طوری که اکنون در خاطرات این فرمانده بزرگ می‌بینیم که بارها این موضوع را عنوان کرده و درواقع شهادت هم زیبنده سردار بود.

حبیبی عنوان کرد: سردار سلیمانی در آحاد کشورهای منطقه به عنوان منجی بود که در مقابل دشمن و استکبار ایستاده بود و سردار سلیمانی بود که داعش را متلاشی کرد و جلوی انحراف دین به واسطه داعش که دست پرورده انگلیس و امریکا بود را گرفت‌.

راه سردار سلیمانی پرفروغ‌تر ادامه پیدا خواهد کرد

وی ابراز کرد: دشمنان از سردار سلیمانی و پاسداران انقلاب اسلامی عصبانی و به دنبال فرصتی برای شهادت این فرمانده بودند که این اقدام شوم را در قالب ترور طراحی کردند؛ اما امروز ملت ایران آگاهانه و عاشقانه در حمایت از این فرمانده فداکار اسلام به صحنه آمدند.

معاون سیاسی استاندار قزوین با بیان اینکه ده‌ها سردار سلیمانی این مسیر را جلو خواهند برد، افزود: از اشتباهات تاکتیکی دشمن است که فکر می‌کند محور مقاومت وابسته افراد است در صورتی که ده‌ها امثال سردار سلیمانی در این نظام و محور مقاومت تحت ولایت مقام معظم رهبری، رشد و پرورش پیدا کردند که آماده فداکاری و جان‌فشانی هستند.

این مقام مسئول یادآور شد: راه سردار سلیمانی پرفروغ‌تر ادامه پیدا خواهد کرد و خون این سردار شهید به جوشش خواهد آمد و همه ملت اسلام و محور مقاومت را بیدارتر خواهد کرد.

وی عنوان کرد: مقام معظم رهبری هشدار جدی را دادند و طبق بیانات رهبری؛ قطعا انتقام سختی در انتظار دشمنان است لذا این انتقام گرفته خواهد شد و دل مردم ایران و دوستداران این فرمانده بزرگ شاهد خواهد شد.

حبیبی در پایان گفت: بدون شک افق محور مقاومت روشن خواهد بود و همان گونه که نسل داعش برچیده می‌شود نیز این اتحاد و همدلی پررنگ‌تر پیش خواهد رفت.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار