سرشماری آزمایشی نفوس و مسکن در آبیک آغاز می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 75492
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۴
از فردا؛
شاخص : رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوين از آغاز اجرای طرح آزمایشي سرشماری عمومی نفوس و مسکن از فردا در آبیک خبر داد.

ابوالفضل یاری صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از آغاز اجرای طرح آزمایشی سرشماری عمومی نفوس و مسکن از فردا در آبیک خبر داد و گفت: سرشماری آزمایشی نفوس و مسکن به دو شیوه اینترنتی و حضوری صورت می گیرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین سرشماری نفوس و مسکن را کامل‌ترین و موثرترین شیوه برای جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز کشور دانست و اظهار کرد: این سرشماری هر پنج سال یکبار انجام می شود.

این مسئول عنوان کرد: امسال سرشماری نفوس و مسکن به صورت پایلوت در چهار استان قزوین، هرمزگان، گلستان و ایلام برگزار می شود که آبیک هم به عنوان یکی از شهرستان های استان در این طرح به عنوان پایلوت انتخاب شده است.

یاری در ادامه افزود: در سال آینده هشتمین سرشماری نفوس و مسکن در کشور اجرا می‌شود که امسال در شهرستان آبیک، به دلیل دارا بودن بیشترین خانوار به صورت آزمایشی سرشماری نفوس و مسکن صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: تمام اطلاعات مردم شهرستان آبیک در سرشماری نفوس و مسکن کاملاً محرمانه بوده و هیچ اطلاعاتی در اختیار ارگان‌های مختلف قرار نمی‌گیرد.

این مسئول در انتها یادآور شد: این رویداد ملی، از ۲۱ مهر تا چهار آذر امسال برای اولین بار به دو شیوه اینترنتی و مراجعه حضوری با استفاده از تبلت اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار