روند بازسازی مدرسه صالحیه قزوین سرعت گیرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 66490
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۲
نماینده ولی فقیه در استان:
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: ترمیم و بازسازی مدرسه صالحیه قزوین با سرعت بیشتری انجام شود.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم عابدینی دیروز در دیدار با رئیس سازمان انرژی اتمی کشور، اظهار کرد: اتحاد و همدلی خوبی بین مدیران استان برای پیشبرد امور وجود دارد و این مهم در روند رو به جلوی استان به خوبی نمایان است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با اشاره به مشکلات موجود در مسیر ترمیم و بازسازی مدرسه صالحیه قزوین، تصریح کرد: طرح و نقشه تهیه شده برای بازسازی و مرمت مدرسه صالحیه به خوبی انجام شده و بخشی از اقدامات بازسازی نیز صورت گرفته است اما به دلیل مشکلاتی کار متوقف شده و امیدواریم با پیگیری‌های انجام شده روند بازسازی این بنای باعظمت با سرعت بیشتری انجام شود.

این مسئول با بیان اینکه برگزاری جلسات منسجم و منظم برای رفع مشکلات استان قزوین امری ضروری است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر جلسات منسجمی هر دو هفته یک بار بین ارکان استان قزوین برگزار می‌شود و این مهم یک نگرش و نگاهی از وضعیت فعلی استان را برای مسئولان نشان می‌دهد تا بتوانند با توجه به نگرش صحیح مشکلات استان را برطرف کنند.

علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی هم در این دیدار به ظرفیت های استان از جمله در حوزه دانشگاهی اشاره کرد و گفت: باید از این فرصت ها برای توسعه هر چه بیشتر استان استفاده کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار