Iranjb.ir

سرقت با طعم خیارشور!/ پلیس به دنبال این سارق می‌گردد+عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 88662
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۸:۴۸
شاخص : پلیس به دنبال سارقی است که به بهانه خرید خیارشور اقدام به دزدی می‌کرد.
۳۹۸۲۶۱۳_۸۶۵

شاخص نیوز: در مورخه ۳۱/۰۶/۱۳۹۴ و از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره سرقت از یک مغازه سوپرمارکتی در خیابان پیامبر مرکزی به کلانتری ۱۴۰ باغ فیض اعلام شد .

با حضور مأموران کلانتری در محل سرقت و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که مردی میانسال در پوشش خریدار (مشتری) وارد مغازه سوپرمارکت شده ، در چند نوبت اقدام به خرید نموده و نهایتا زمانیکه صاحب سوپرمارکت در حال کشیدن خیارشور برای وی بوده ، اقدام به سرقت کارت عابربانک متعلق به صاحب مغازه نموده است .

پرونده در پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ :
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت مغازه و به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۵ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

اظهارات مالباخته :
مالباخته پس از حضور در پایگاه دوم پلیس آگاهی به کارآگاهان گفت : “حدود ساعت ۲۳:۰۰ ، مردی میانسال وارد سوپرمارکت شد . این شخص ابتدا درخواست خرید شارژ تلفن همراه کرد و من نیز با کارت عابربانک خود [ و در حالیکه این شخص کاملا مقابل من ایستاده بود ] اقدام به خرید شارژ تلفن همراه از طریق دستگاه Pozz داخل مغازه کردم . پس از آن ، مجددا همین شخص اینبار درخواست مقداری خیارشور نمود اما زمانیکه در حال کشیدن خیارشور بودم ، وی از غفلت من استفاده کرد و کارت عابربانک مرا که کنار صندوق مغازه قرار داشت ، سرقت کرد .

سرقت با طعم خیارشور!/ پلیس به دنبال این سارق می‌گردد+عکس

تحقیقات پلیسی :
با توجه به شیوه و شگرد سرقت ، کارآگاهان اطمینان پیدا کردند که سارق در زمان وارد شدن رمز کارت از سوی مالباخته اقدام به برداشتن رمز آن نموده است ؛ در ادامه و با بررسی تراکنش مالی حساب کارت عابربانک مالباخته مشخص شد که مبلغ ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ( کل موجودی داخل حساب ) از حساب مالباخته و طی چندین مرحله برداشت شده است .

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با انتشار این خبر اعلام کرد: در ادامه رسیدگی به پرونده و با بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین مدرابسته پیش بینی در محل سرقت ، کارآگاهان موفق به شناسایی تصویر متهم پرونده شدند و در ادامه رسیدگی به پرونده دستور انتشار بدون پوشش تصویر این شخص از سوی بازپرس محترم پرونده صادر شد ؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود در خصوص هویت ، مخفیگاه و یا محل های تردد این شخص را از طریق شماره تماس ۲۱۸۶۹۰۴۴ در اختیار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند .

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

پربازدیدترین ها
 • لبخند رضایت شهروندان سختی‌ها را از یادمان می‌برد/ مسوولین وضعیت کارکنان قراردادی و پیمانی را ساماندهی نمایند
 • خانه مطبوعات حمایت ملموسی از اصحاب رسانه ندارد/ چرا از دردهای مردم نمی‌نویسیم؟/ روزنامه‌های مرده ما را زنده کنید!
 • عملکرد دولت در زمینه تحصیل کودکان کار ضعیف است
 • اصلاح بی‌سوادی دغدغه همه دستگاه‌ها باشد
 • دولت توان اجرای برخی پروژه‌های عمرانی را ندارد
 • آغاز رقابت‌های لیگ واترپلوی نوجوانان کشور در قزوین
 • میزان امید به زندگی در شهروندان قزوینی ۲سال بالاتر از میانگین کشوری است
 • راه‌اندازی خانه جوان تا پایان امسال در قزوین
 • مسئولین به سختی پاسخگوی مردم هستند/ ایجاد اشتغال برای جوانان در اولویت باشد
 • بسیاری از آسانسورهای قزوین تأییدیه ایمنی ندارند/ برای پلمپ آسانسورها دستور دادستان نیاز است
 • مشارکت ۷۰ درصدی خیرین استان در مدرسه سازی
 • کسب تندیس برترین مرکز فنی توسط صداوسیمای مرکز قزوین در سیزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه
 • آخرین اخبار