سرقت خودرو با کودک در پرند/ رها کردن دختر ۳ ساله کنار خیابان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 152345
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
شاخص : سارق خودرو پژو 405، دختر 3 ساله داخل ماشین را پس از چند ساعت تعقیب و گریز ماشین توسط مادر کودک، کنار خیابان رها کرد.

به گزارش شاخص نیوز؛ ساعت ۱۱:۳۰ روز جمعه زنی هراسان در تماس با پلیس شهر پرند در جنوب غربی تهران از ربایش خودرواش در حالی که کودک سه ساله اش داخل آن بود، خبر داد. با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله تیم های پلیس، تحقیقات خود را آغاز کردند اما دقایقی بعد زن جوان در تماس با پلیس مدعی شد که سارق، کودک را در کنار خیابان رها کرده و با خودرو متواری شده است.

با حضور اکیپ پلیس اگاهی در محل رها کردن دختر ۳ ساله، این زن به ماموران گفت: دقایقی قبل به همراه پسر ۶ ساله و دختر سه ساله ام برای خرید از خانه با خودرو پژو ۴۰۵ خارج شدیم. نزدیک محل سکونت قصد داشتم از دکه روزنامه فروشی مجله بخرم، پسرم از خودرو پیاده شد و همراه من آمد اما دختر سه ساله ام در خودرو خواب بود. به همین دلیل او را داخل ماشین گذاشتم.

این زن ادامه داد:یک لحظه به خودم آمدم مردی را پشت فرمان خودرو دیدم. شوکه شده بودم که این دزد، خودرو را به همراه دخترم که داخل آن بود به سرقت برد. با کمک یک تاکسی به تعقیب دزد پرداختم که پس از چند دقیقه او دختر سه ساله ام را از خودرو پیاده کرده و متواری شد. تا ابتدای جاده ساوه دزد را تعقیب کردم اما او توانست فرار کند.

با ثبت این شکایت تحقیقات برای دستگیری سارق کودک ربا آغاز شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

برچسب ها: ,,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار