سرقت کفش به قیمت قطع شدن یک دست - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92564
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۷:۳۰
شاخص : پلیس نیویورک می گوید پس از انکه جوان 17 ساله ای اهل بروکلین یک جفت کفش «ایر جردنز» را ربود حین فرار یکی از بازوانش را از دست داد.

به گزارش شاخص نیوز چشم در برابر چشم گرفته می شود.ولی آیا  بازو هم در برابر کفش گرفته می شود؟!

پلیس نیویورک می گوید پس از انکه جوان ۱۷ ساله ای اهل بروکلین یک جفت کفش «ایر جردنز» را ربود، حین فرار یکی از بازوانش را از دست داد.

این نوجوان که زاخاری سم نام دارد از طریق وبسایت تبلیغاتی Craiglist برای فروش یک جفت کفش ورزشی به قیمت ۱۹۰ دلار قرار ملاقاتی را با فیلیپ پی یِره ۳۹ ساله ترتیب داد. اما وقتی به ماشین شاسی بلند خریدار رسید به روی او اسلحه کشید و بعد با کفش ها از آنجا رفت.

طبق گفته پلیس و تصاویر دوربین های امنیتی هنوز سم ۱۰۰ بیشتر از محل دور نشده بود که فیلیپ برگشت و با خودرو از رویش رد شد! سم که بازویش به شدت آسیب دیده بود سعی داشت سوار اتوبوس شود اما پی یره او را در مقابل چشمان وحشت زده مسافران از خودرو پیاده کرد. نهایتا سم خودش را به خانه رساند و همانجا از حال رفت. به دنبال این حادثه  پی یره به قتل عمد درجه ۲ متهم شده است. یکی از وابستگان او در گفت و گویی با «ای بی سی سِوِن» گفت پی یره مردی سخت کوش و پدر سه فرزند است و فقط می خواست سارق را دستگیر و به پلیس تحویل دهد. من از جریان فیلم ثبت شده خبر دارم. خوب اگر کسی روی سرتان اسلحه می گذاشت و شما هم سعی داشتید او را تحویل پلیس بدهید، چکار دیگری انجام می دادید؟! یعنی باید می گذاشت ساق فرار کند.

بازوی سم و اسلحه او در محل حادثه پیدا شدند. پزشکان بیمارستان بلیوو ساعت ها تلاش کردند تا بازوی او را به بدنش پیوند بزنند هرچند هنوز زود است که بتوان درباره موفق بودن عمل چیزی گفت. به گفته «ای بی سی سِوِن» این نوجوان پس از مرخصی از بیمارستان به زندان فرستاده می شود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار