سرمایه‌گذاری خارجی امحاء بهداشتی پسماند در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 68211
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۸:۳۳
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان خبر داد
شاخص : مدیرکل اقتصاد و دارایی استان، از سرمايه‌گذاري یک شرکت سوئیسی- ایتالیایی در زمینه امحاء بهداشتی پسماند در قزوين خبر داد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، سید محمدعلی قاسمی دیروز در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی، جذب سرمایه گذاران خارجی را از اولویت های استان دانست و اظهار کرد: طرح‌های سرمایه‌گذاری می‌تواند به رشد و توسعه بیش از پیش استان تا حد زیادی کمک کند.

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان قزوین اعلام کرد: سرمایه گذاری ۶۵ میلیون یورویی یک شرکت سوئیسی- ایتالیایی در زمینه امحاء بهداشتی پسماند، در قزوین تصویب و وارد مرحله اجرا شد.

این مسئول، اولویت استان قزوین در بخش سرمایه‌گذاری را به‌ ترتیب آب، کشاورزی، صنعتی، گردشگری و را ه و شهرسازی عنوان کرد و افزود: انتقال آب سد طالقان و سد نهب هم با سرمایه گذاری هفت هزار میلیارد ریال توسط یک سرمایه گذار سوئیسی نیز در دست مذاکره و برآورد است.

قاسمی با بیان اینکه در احداث هتل در استان هم کشور های مختلفی با قزوین وارد مذاکره شده اند، گفت: برای تاسیس هتل پنج ستاره در بوستان بارجین با یک سرمایه گذار اماراتی به نتیجه رسیده ایم.

وی در انتها یادآور شد: میزان پرداخت اعتبارات هزینه ای سال ۹۳ معادل ۹۱۰ میلیارد ریال بوده که این مقدار در سال جاری با ۲۴ درصد رشد، به هزار و ۱۳۰ میلیارد ریال افزایش یافته است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار