Iranjb.ir

سرمایه‌گذاری خارجی امحاء بهداشتی پسماند در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 68211
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۸:۳۳
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان خبر داد
شاخص : مدیرکل اقتصاد و دارایی استان، از سرمايه‌گذاري یک شرکت سوئیسی- ایتالیایی در زمینه امحاء بهداشتی پسماند در قزوين خبر داد.
IMG_2703

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، سید محمدعلی قاسمی دیروز در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی، جذب سرمایه گذاران خارجی را از اولویت های استان دانست و اظهار کرد: طرح‌های سرمایه‌گذاری می‌تواند به رشد و توسعه بیش از پیش استان تا حد زیادی کمک کند.

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان قزوین اعلام کرد: سرمایه گذاری ۶۵ میلیون یورویی یک شرکت سوئیسی- ایتالیایی در زمینه امحاء بهداشتی پسماند، در قزوین تصویب و وارد مرحله اجرا شد.

این مسئول، اولویت استان قزوین در بخش سرمایه‌گذاری را به‌ ترتیب آب، کشاورزی، صنعتی، گردشگری و را ه و شهرسازی عنوان کرد و افزود: انتقال آب سد طالقان و سد نهب هم با سرمایه گذاری هفت هزار میلیارد ریال توسط یک سرمایه گذار سوئیسی نیز در دست مذاکره و برآورد است.

قاسمی با بیان اینکه در احداث هتل در استان هم کشور های مختلفی با قزوین وارد مذاکره شده اند، گفت: برای تاسیس هتل پنج ستاره در بوستان بارجین با یک سرمایه گذار اماراتی به نتیجه رسیده ایم.

وی در انتها یادآور شد: میزان پرداخت اعتبارات هزینه ای سال ۹۳ معادل ۹۱۰ میلیارد ریال بوده که این مقدار در سال جاری با ۲۴ درصد رشد، به هزار و ۱۳۰ میلیارد ریال افزایش یافته است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار