سرمایه‌گذاری 10 کشور خارجی در شهرک‌های صنعتی قزوین
کد خبر: 107686
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین:
شاخص : مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین با اعلام اینکه شهرک کاسپین بین‌المللی می‌شود، از سرمایه‌گذاری 10 کشور خارجی در شهرک های صنعتی استان خبر داد.

حمیدرضا خانپور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شاخص، با اعلام اینکه شهرک صنعتی کاسپین بین المللی می‌شود، اظهار کرد: به زودی با عقد چندین قرارداد با سرمایه‌گذاران خارجی، کاسپین به یک شهرک صنعتی بین المللی تبدیل می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین بیان کرد: در حال حاضر ۹ واحد تولیدی با سرمایه گذاری خارجی در شهرک صنعتی کاسپین مشغول به فعالیت هستند.

این مسئول استقبال سرمایه گذاران خارجی برای مشارکت در اجرای طرح های صنعتی در استان را بالا دانست و گفت: در این میان شهرک کاسپین به دلیل موقعیت مناسب جغرافیایی و نزدیکی به تهران از اقبال بیشتری برخوردار است.

خانپور ادامه داد: در حال رایزنی با چندین سرمایه گذار خارجی برای سرمایه گذاری در زمینه تولید محصولات بهداشتی و غذایی در شهرک صنعتی کاسپین هستیم.

وی خاطرنشان کرد: سرمایه گذارانی از ۱۰ کشور خارجی تاکنون در شهرک های صنعتی استان قزوین سرمایه گذاری کرده اند.

این مسئول در ادامه از معرفی شهرک های صنعتی خرمدشت و حکیمیه به سرمایه گذاران ترکیه خبر داد و افزود: چند شهرک صنعتی کشور برای سرمایه گذاری و مشارکت در اجرای طرح های تولیدی به فعالان اقتصادی ترکیه معرفی شده اند که از این میان نام این ۲ شهرک صنعتی به چشم می خورد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار