سرمایه گذاری بیش از ۱۷ کشور در پروژه های استان قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 66173
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۴۱
معاون سازمان امور اقتصادی و دارایی استان قزوین خبر داد:
شاخص : معاون سازمان امور اقتصادی و دارایی استان قزوین از ورود 326 میلیون و 320 هزار دلار سرمایه خارجی به استان خبر داد و گفت: در مدت 74 ماه اخیر 17 کشور بر روی 45 پروژه در استان قزوین سرمایه گذاری کرده اند.

معاون سازمان امور اقتصادی و دارایی استان قزوین ظهر امروز در نشست شورای اداری این شهرستان قزوین در گفتگو با خبرنگار اقتصادی شاخص از ارائه خدمات الکترونیکی با نام “پنجره واحد سرمایه گذاری” خبر داد و گفت : این برنامه که در حال تدوین است و به زودی راه اندازی می شود؛ سرمایه گذار اطلاعات خود را در یک فضای مجازی ارائه می دهد و بدون مراجعه  مجوز فعالیت خود را دریافت می کند.

فهیمه لزگی صدور مجوزهای سرمایه گذاری، دقت در صدور مجوزها ، امکان رصد جریان سرمایه گذاری و ایجاد بانک اطلاعاتی مفصل از سرمایه گذاران را ازجمله اهداف این سامانه بیان کرد.

وی از ورود ۳۲۶ میلیون و ۳۲۰ هزار دلار سرمایه خارجی به استان خبر داد و گفت : در مدت ۷۴ ماه اخیر ۱۷ کشور بر روی ۴۵ پروژه در استان قزوین سرمایه گذاری کرده اند.

معاون اقتصادی سازمان امور اقتصادی و دارایی استان در پایان یادآور شد : تاکنون ۹۵ فرصت سرمایه گذاری در استان شناسایی شده است که از این تعداد ۲۰ فرصت در حوزه بنگاه ها نیازمند جذب سرمایه گذار است.

انتهای پیام/۷۲۳۱/ت۱/و

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار