سرمایه گذاری ۱۰۷۷ میلیارد ریالی دولت در بخش گازرسانی استان قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 112173
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۳
مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین خبرداد:
شاخص : مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین از سرمایه گذاری  1077 میلیارد ریالی دولت به منظور توسعه طرح های گازرسانی در استان قزوین خبر داد.

 

اسماعیل مفرد بوشهری در گفت و گو با خبرنگار شاخص، اظهار کرد:  همزمان با هفته دولت شرکت گاز استان قزوین نسبت به افتتاح ۷۰ پروژه گازرسانی و آغاز عملیات اجرایی ۸۰ پروژه دیگر اقدام نمود که مجموع ریالی این پروژه ها حدود ۱۰۷۷ میلیارد ریال می باشد.

بوشهری در تشریح این اقدامات اعلام داشت: گازرسانی به ۲۳ روستای استان، گازرسانی به بزرگترین شهرک صنعتی استان در خرمدشت ، آغاز بهره برداری خط انتقال گاز از خرمدشت به آبگرم ، گازرسانی به ۴۲ واحد صنعتی ، افتتاح گازرسانی به دو شهرک صنعتی آبیک و حکیمیه و افتتاح ساختمان اداره گاز شریفیه از جمله پروژه های قابل افتتاح شرکت گاز استان قزوین در هفته دولت بوده است که بالغ بر ۵۳۵ میلیارد ریال اجرایی شدن آنها هزینه داشته است.

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین درخصوص پروژه هایی که گلنک آغاز عملیات اجرایی آنها در هفته دولت زده شد گفت: عملیات اجرایی گازرسانی به شهر سیردان و همچنین ۷۶ روستای استان که شامل ۴۱ روستا در منطقه الموت، ۲۹ روستای آوج ، ۶ روستا در منطقه طارم و چند پروژه دیگر می باشد در این هفته آغاز شد که مبلغی معادل ۵۴۲ میلیارد ریال برای انجام آنها پیش بینی شده است.

مهندس بوشهری در پایان با اشاره به این مطلب که شرکت گاز استان با جدیت پروژه های گازرسانی به روستاها را پیگیری می کند اظهار داشت : همه توانمان را برای تسریع در تکمیل شدن پروژه ها به کار بسته ایم و امیدواریم همچون روستاهای هرائین و داخرجین در منطقه آوج که علی رغم پیش بینی زمانی دو ساله برای گازدار شدن آنها ، در دوره زمانی ۶ ماهه گازدار شدند سایر پروژه های گازرسانی روستایی را نیز در حداقل زمان ممکن به اتمام برسانیم.

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار