سرمربی تیم ساندای بانوان: خواهران منصوریان برای جبران حمایت‌های مردم می‌جنگند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 170296
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱:۴۲
شاخص : سرمربی چینی تیم ووشوی ایران در بخش ساندای بانوان گفت: الهه و شهربانو منصوریان در شرایط خوبی قرار دارند و برای جبران محبت‌های مردم ایران و کسب بهترین نتایج، می‌جنگند.

به گزارش شاخص نیوز:«ما یو بی»  در مورد قبول هدایت تیم ووشوی ایران، اظهار داشت: ووشوی ایران از بهترین‌های جهان است و شناخت خوبی از آن دارم. با ورزشکاران ایران در چین دیدار کرده بودم و زمانی که شرایط برای حضور در تیم ملی ایران فراهم شد، آن را پذیرفتم و معتقدم که شرایط برای رسیدن به موفقیت در اینجا فراهم است.
سرمربی تیم ساندای ایران در مورد شرایط خواهران منصوریان در آستانه اعزام به بازی‌های آسیایی اندونزی عنوان کرد: الهه و شهربانو به خوبی برای حضور در جاکارتا آماده شده‌اند و از لحاظ تکنیکی، سرعت و قدرت بدنی پیشرفت قابل توجه‌ای داشته‌اند.
«ما یو بی» تصریح کرد: آنان سختی‌های تمرینات را به خوبی تحمل کردند و برای جبران حمایت‌های مردم ایران می‌جنگند و به طور حتم در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ به موفقیت می‌رسند.‌
وی در پاسخ به این سؤال که رویارویی با نمایندگان کشورش (چین) در بازی‌های آسیایی، دشوار نخواهد بود، گفت: برایم این مسئله دشوار نیست، چراکه این مسائل در ورزش حرفه‌ای جایی ندارد.
سرمربی تیم ووشوی بانوان ایران در پایان در مورد پیش‌بینی خود از عملکرد تیم دو نفره ساندای بانوان کشورمان در این رویداد مهم، گفت: ووشو قابل پیش‌بینی نیست، اما با توجه به پشتکار بازیکنان، حتماً نتیجه خوبی به دست خواهیم آورد.

منبع:ستاره ها

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار