سریال جوادالائمه از شبکه افق پخش می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 65121
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۲
شاخص : سريال «جواد‌الائمه» با موضوع زندگي امام رضا(ع) تا تولد امام جواد(ع) با دوبله از عربي به فارسي از شبكه افق سيما پخش خواهد شد.

به گزارش سرویس فرهنگی شاخص،  امیرمحمد صمصامی، مدیر دوبلاژ این سریال گفت: این سریال ۳۰ قسمتی قرار است از شبکه افق روی آنتن برود و در حال حاضر مدتی است که کار دوبله آن را شروع کرده‌ایم.

وی با اشاره به دوبله دشوار سریال «جواد‌الائمه» گفت: تاکنون ۱۸ قسمت از این مجموعه دوبله شده است.صمصامی درباره‌ داستان این مجموعه نیز گفت: «جواد‌الائمه» زندگی امام رضا(ع) را تا به دنیا آمدن امام جواد(ع) مرور می‌کند.

وی در ادامه با بیان اینکه تاکنون ۶۰ نفر از هنرمندان عرصه دوبله تا قسمت ۱۸ این سریال همکاری کرده‌اند، گفت: رفته‌رفته قرار است بر تعداد این هنرمندان اضافه شود.

این هنرمند عرصه دوبله در ادامه گفت‌وگوی خود درباره وضعیت دوبله در صداوسیما نیز اظهار کرد: متأسفانه تلویزیون این روزها گرایش زیادی به پخش سریال‌های کره‌ای، ژاپنی و چینی دارد. چرا نباید سریال‌های ایتالیایی و فرانسوی از تلویزیون پخش شود.

در حالی که هرچه کارها با کیفیت‌تر و زیبا باشند، دوبلورها هم مجاب می‌شوند بهتر دوبله کنند. اما هرچه کارها ضعیف باشند کیفیت دوبله هم پایین می‌آید.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع:مشرق

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار