سریال «حضرت زینب(س)» منتظر نظر سیما - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 58339
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۴
شاخص : کارگردان «کلاه پهلوی» گفت: طرح این سریال در اختیار اداره کل امور نمایشی است و منتظر تصمیم انها برای ادامه دادن مراحل بعدی آن هستیم.

به گزارش سرویس فرهنگی شاخص،،سید ضیاء‌الدین دری کارگردان سریال «حضرت زینب(س)» درباره آخرین جزییات ساخت این سریال گفت: طرح اولیه این سریال که در دوران مدیریت مجید زین‌العابدین در شبکه سه سیما با محوریت نقشی که زنان در انقلاب ایثار کردند و حیرت جهان را برانگیختند نوشته شده بود در دوره جدید به اداره کل امور نمایشی رسیده است.

دری با بیان اینکه  تهیه و تولید سریال با موضوعات بانوان صدراسلام که در شکل‌گیری جامعه اسلامی نقش اساسی و حیاتی داشته‌اند و از آن جمله حضرت خدیجه(س)، حضرت فاطمه (س)، حضرت زینب (س) و حضرت معصومه (س) لازم و ضروری است، افزود: در مقطع انقلاب هم بسیاری از بانوان ایرانی آمدند و میلیون‌ها نفر در سراسر کشور شدند و چون امام خمینی(ره) را اولاد پیامبر(ص) می‌دانستند و هدف آنها کمک به اولاد فاطمه(س)  بوده است در مسیر انقلاب بسیار کمک کردند.

کارگردان «حضرت زینب(س)» گفت: در حال حاضر در انتظار تصمیم‌گیری اداره کل امور نمایشی هستم تا در صورت موافقت با آن مرحله تحقیق و پژوهش و پیش تولید این سریال را آغاز کنیم.

وی تصریح کرد: این سریال جزء طرح‌هایی است که می‌تواند حتی در سطح متوسطش هم باعث دیده نشدن سریال‌های رسانه های بیگانه شود و مردم به سمت و سوی شکبه های داخلی هدایت شوند.

دری در ادامه درباره نام این سریال با اثر جدید خود توضیح داد: به دلیل رفتن به سوی قهرمان‌سازی در سریال‌هایمان نیازمند شخصیت‌های اسلامی هستیم که من نام «زینب» را هم برای آن مجموعه در نظر گرفتم.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع: تسنیم

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “سریال «حضرت زینب(س)» منتظر نظر سیما”

  1. ... گفت:

    این سریال جز طرحهایی است که مردم پای ماهواره ننشینند و به رسانه ملی ما و سینمای ایران توجه کنند…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار