ایران جانبی

سریال «گاندو» انتقال اطلاعات در بدنه مدیریت کلان را روشنگری کرد/ رفتار دولت با صدا و سیما خلاف منافع ملی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 191947
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۸:۳۱
عضو کمیسیون قضایی مجلس:
شاخص : عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: این حرکت دولت به هیچ وجه قابل قبول نیست که بخواهد در برابر اطلاع رسانی عمومی بودجه صداوسیما را کاهش دهد.

بهمن طاهرخانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شاخص، درباره محدودیت بودجه صداوسیما توسط دولت، اظهار کرد: سریال گاندو یک روشنگری را نسبت به کسانی که در بدنه مدیریت‌های کلان کشوری اطلاعات را به کشورهای دیگر صادر می‌کردند، دارد.

وی افزود: دولت و سایر قوا باید در رابطه با آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به مردم اقدام کنند تا جامعه از افرادی که فرصت طلبی کرده و جایگاهشان سوء استفاده می‌کنند نیز مطلع شود.

عضو کمیسیون قضایی مجلس ابراز کرد: فضا باید به گونه‌ای شود که افراد سودجود محدود شوند و اجازه ندهند مطالبی که به منافع ملی ما صدمه می‌زند نیز دست مایه فرصت طلبان شود.

این نماینده مجلس بیان کرد: دولت باید آنچه که مجلس برای بودجه صداوسیما تعیین کرده را پرداخت کند؛ اگر دولت به این شکل بخواهد عمل کند که مانع از اطلاع رسانی شبکه‌های سراسری شود نیز این کار بسیار ناپسندی است.

نماینده مردم تاکستان در مجلس عنوان کرد: دولت باید اجازه دهد که رسانه‌ها به رسالت خودشان با بی‌طرفی عمل کنند؛ این حرکت دولت به هیچ وجه قابل قبول نیست که بخواهد در برابر اطلاع رسانی عمومی بودجه صداوسیما را کاهش دهد.

وی تصریح کرد: رفتار دولت در برابر صداوسیما برخلاف قانون و منافع ملی است چراکه در صورت عدم اطلاع رسانی نیز مردم نمی‌توانند از واقعیت‌ها آگاه شوند و این ممکن است به منافع ملی ما صدمات جبران ناپذیری را بزند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار