سریع ترین سلفی های جهان+عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 81674
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۷:۱۵
شاخص : سریع ترین سلفی های جهان که در سرعت 435 کیلومتر بر ساعت گرفته شده است، شما را به وجد خواهد آورد.
شاخص نیوز: این تصاویر با دوربین های قوی گرفته شده و سرعت را مغلوب خود کرده است. از همه جالب تر ژست افراد هنگام گرفتن این سلفی ها است. تمام این ژست ها تاثیر گرفته از سرعت بالای آن ها است.
اتاقک ویژه ی سلفی در سرعت بالا به یکی از تفریحات جدید مردم انگلستان تبدیل شده و این اتاقک ها را می توان در چندین شهر این کشور یافت. تاکنون هزاران عکس در این اتاقک ها گرفته شده که هر کدام جذابیت خاص خود را دارد. آن ها با نیرویی معادل یک نیروی گرانش حرکت کردند. این نیرو توان بر هم زدن چهره ی افراد و تبدیل آن ها به شکل های عجیب و غریب را داراست.

شرکت هشتگ در همکاری با شرکت ویرجین مدیا تصمیم گرفتند تا بر روی اتاقک های ویژه ی سلفی در سرعت بالا دوربین نصب کنند و از مردم عکاسی کنند. آن ها این کار را در شهرهای بریستول، منچستر، لیدز، ناتینگهام و بیرمنگهام انجام دادند. جوآن باکینگهام یکی از استفاده کنندگان این اتاقک ها در شهر ناتینگهام است. او ۴۵ سال دارد و اهل استیپلفورد ناتینگهامشایر است و می گوید: ما از قطار پیاده شدیم و آن را دیدیم. به نظرمان رسید که راه خوبی برای شروع اولین روز کاری هفته است. این سرگرمی حالمان را جا آورد.

ملیسا، دختر ۲۱ ساله ی جوان نیز می گوید سریع بود، واقعا سریع بود. سرگرمی خیلی خوبی بود.
سریع ترین سلفی های جهان
سریع ترین سلفی های جهان
سریع ترین سلفی های جهان
سریع ترین سلفی های جهان
سریع ترین سلفی های جهان

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار