سفره افطاری یک هزار و ۲۰۰ نفری در آبگرم قزوین برپا شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 166229
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۹:۵۴
با تلاش یکی از خیران؛
شاخص : با همت یکی از خیران سفره افطاری برای هزار و 200 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آبگرم و روستاهای اطراف برپا شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، همت امانی رئیس کمیته امداد شهر آبگرم در مراسم افطاری روستای داخرجین که با حضور مددجویان تحت حمایت کمیته امام (ره) برگزار شد به تشریح آخرین عملکرد این نهاد پرداخت.

رئیس کمیته امداد شهر آبگرم با تقدیر از حضور و مشارکت نیکوکاران در طرح های مختلف کمیته امداد امام خمینی (ره) بیان کرد: علیرغم مشکلات اقتصادی که در جامعه وجود دارد ولی خلوص نیت خیران درهمراهی با کمیته امداد امام خمینی (ره) به تلاش انجام شده برکت داده است.

وی ادامه داد: خیران و نیکوکاران به تناسب توان و شرایط اقتصادی خویش در کمک به نیازمندان و محرومان پیشگام و فعال هستند البته در بحث کمک های مردمی اگرچه میزان این کمک ها اهیمت دارد ولی نیّت و اقدام خیّران گام ارزشمند و پربرکت است.

رئیس کمیته امداد شهر آبگرم افزود: به عنوان نمونه با همت یکی از خیران سفره افطاری برای هزار و ۲۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آبگرم و روستاهای اطراف برپا شد.

وی با اشاره به اجرای طرح های مختلف در کمیته امداد امام (ره) عنوان کرد: سال ۹۶ تعداد ایتام آبگرم ۴۸ نفر بود که ۶۸۰ حامی در ارتباط با کمیته امداد از این ایتام حمایت کرده و ماهانه به طور متوسط به آنها بیش از ۲۵ هزار تومان کمک کرده اند.

امانی توضیح داد: در طرح محسنین فرزندان تحت حمایت اگرچه از نعمت مادر و پدر محروم نیستند ولی شرایط مختلفی همچون اعتیاد، بیماری، از کارافتادگی، بدسرپرستی و مسائلی از این دست موجب شده تا تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) قرار گیرند.

وی اعلام کرد: تعداد ۸۸ نفر از فرزندان مددجو نیز در قالب طرح محسنین تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) هستند که ۱۹۲ حامی در این زمینه با این نهاد همکاری دارند.

رئیس کمیته امداد شهر آبگرم یادآورشد: متوسط کمک حامیان به افراد تحت حمایت طرح محسنین ماهانه بیش از ۴۲ هزار تومان بوده است.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار