سفر روحانی به قزوین جنبه تبلیغاتی داشت/ وضعیت بیکاری بحرانی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 118849
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۱
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین:
شاخص : نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با بیان اینکه به انتظارات مردم در سفر رئیس‌جمهور به استان قزوین پاسخ داده نشد، گفت: سفر رئیس‌جمهور و هیئت‌دولت به استان قزوین تبلیغاتی و تشریفاتی بود.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها با اشاره به وضعیت مصوبات سفر رئیس‌جمهور و هیئت‌دولت به استان قزوین اظهار داشت: به‌نظر بنده سفر رئیس‌جمهور و هیئت دولت به قزوین به‌گونه‌ای نبود که انتظار می‌رفت و مردم این سفر را، سفری کاری و دارای مصوبات واقعی و اجرایی در راستای حل مشکلات ندیدند.

وی افزود: سفر آقای روحانی به این استان، سفری تشریفاتی و تبلیغاتی بود؛ همچنین برخی شعارها و وعده‌هایی که در این سفر به مردم داده شد به عمر دولت نمی‌رسد و در واقع آقای رئیس‌جمهور شعارهایی بزرگتر از بازه زمانی عمر دولت یازدهم را مطرح کرد.

“کنسرت” درد واقعی مردم نیست

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در ادامه درباره سخنان برخی مسئولان پیرامون اجرای کنسرت و مخالفت با لغو کنسرت در سطح کشور خاطرنشان کرد: به‌نظر بنده کنسرت نه دردِ واقعی و نه مشکل و معضل جدی مردم است. کنسرت رسالت اصلی دولت، وزارت ارشاد و امثالهم هم نیست و اگر کسی واقعاً از سرِ درد و دلسوزی، تصمیم به کار فرهنگی و خدمت‌رسانی به مردم داشته باشد، می‌تواند اولویت‌های دیگر فرهنگی جامعه را مدنظر قرار دهد.

آیت‌الله عابدینی تأکید کرد: اصولاً این تحرکات و سخنان برای برگزاری کنسرت به‌گونه‌ای آدرس غلط‌دادن به جامعه است، چراکه اگر آقایان مردم را مشغول کنسرت نکنند، شاید بیشتر مردم بر این موضوع تمرکز کنند که برجام برایشان چه دستاوردی داشت یا وضعیت واقعی اشتغال در جامعه به چه صورتی است، بنابراین این تحرکات و سخنان برای برگزاری کنسرت‌ها، یک نوع آدرس اشتباه‌ دادن به مردم تلقی می‌شود.

وی در خاتمه به وضعیت بیکاری در استان قزوین اشاره کرد و گفت: در حال حاضر وضعیت بیکاری در این استان بحرانی است. باید توجه داشت که استان قزوین، استانی مهاجرپذیر، صنعتی و کشاورزی محسوب می‌شود و از همین حیث تعداد جمعیت بیکار و متقاضیان شغل در استان بسیار بالاست.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار