سفر معاون اول رئیس جمهور به قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 111252
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۷
فردا انجام می‌گیرد؛
شاخص : استاندار قزوین از سفر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به دیار شهیدان رجایی،‌ بابایی، سردار آزادگان ابوترابی و لشگری همزمان با آغاز هفته دولت خبر داد.

به گزارش شاخص: فریدون همتی در حاشیه نشست خبری که در استانداری قزوین برگزار شد از سفر اسحق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور قزوین خبر داد و اظهار کرد: این سفر دوم شهریور ماه سال جاری همزمان با آغاز هفته دولت به این استان صورت می‌گیرد.

استاندار قزوین با بیان اینکه استان قزوین دارای ظرفیت‌های بالقوه‌ای در صنعت، کشاورزی و تولید است، عنوان کرد: امید است با سفر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به استان قزوین برکات بسیاری در تمام عرصه‌ها عاید این استان شود.

همتی بیان کرد: افتتاح چند طرح صنعتی، عمرانی، کلنگ‌زنی پروژه آبرسانی، دیدار با نمایندگان مجلس در استان قزوین،‌ بازدید از نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان، بازدید از سد نهب، دیدار مردمی، حضور در جلسات با مسؤولان این استان و شرکت در جلسه شورای اداری استان قزوین از مهم‌ترین برنامه‌های سفر جهانگیری به این استان است.

وی با اشاره به برخی از پروژه‌های هفته دولت در استان قزوین خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها شامل پروژه‌های بخش خصوصی، دولتی و مشارکتی، حوزه مسکن در قالب طرح بهسازی مسکن روستایی در این استان است.

استاندار قزوین یادآور شد: پیش‌بینی می‌شود طی هفته دولت در استان قزوین افتتاح ۸۷۱ پروژه با اعتبار ۱۰ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال صورت گیرد که در این راستا از برنامه‌های هفته دولت در این استان می‌توان به بهره‌برداری بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در نقاط شهری و روستایی، افتتاح چند پروژه در حوزه‌های مختلف در استان قزوین اشاره کرد.

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار