ایران جانبی

» سقوط تریلر از روی پل در جاده کورانه قزوین+تصاویر
کد خبر: 141170
تاریخ انتشار: 5 جولای 2017 - 2:20
معاون عمليات آتش‌نشانی قزوين خبر داد
شاخص : معاون عمليات سازمان آتش‌نشانی شهرداری قزوين گفت: ناتوانی راننده يک دستگاه تريلر در كنترل اين وسيله نقليه و سقوط آن از روی پل جاده کورانه، حادثه ساز شد.

قدیر موسی خانی معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی شهرداری قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در پی تماس با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی قزوین بی‌درنگ نیروهای عملیاتی ایستگاه‌های شماره پنج پونک و یک باغ دبیر را در ساعت ۲۰ و ۲۰ دقیقه روز یکشنبه ۱۱ تیر ماه به محل حادثه واقع در اتوبان قزوین ـ تهران ، تقاطع جاده کورانه رهسپار کرد .

وی افزود: در جریان این حادثه یک دستگاه خودروی تریلر که در لاین جنوبی اتوبان قزوین ـ تهران در حال حرکت بوده بنا به دلایل نامشخصی از مسیر خود منحرف و از بالای پل بر روی جاده کورانه سقوط می‌کند.

ایت مسوول با اشاره به اینکه خوشبختانه در این لحظه هیچ خودرویی در جاده کورانه و در نزدیکی محل سقوط تریلر قرار نداشته توضیح داد: تنها مصدوم این سانحه رانندگی راننده تریلر بوده که قبل از رسیدن آتش‌نشانان توسط امدادگران اورژانس از داخل خودرو خارج شده بود.

وی در ادامه بیان کرد: نیروهای آتش‌نشانی بلافاصله پس از رسیدن با نصب علائم هشدار دهنده در اطراف محل حادثه و قطع جریان برق خودرو نسبت به ایمن سازی محل حادثه اقدام کرده و امکانات و تجهیزات اطفایی خود را برای مقابله با هرگونه حریق احتمالی آماده به کار کردند.

موسی خانی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان پس از ایمن سازی کامل محل و خارج کردن تریلر از صحنه حادثه توسط خودرو جرثقیل، به ماموریت خود پایان داده و محل حادثه را تحویل عوامل انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی دادند.

این مسوول در پایان از شهروندان درخواست کرد: نسبت به رعایت کامل قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و حفظ سرعت مجاز وسیله نقلیه در تمامی ساعات شبانه روز دقت کافی را به عمل آورند.

وی یادآوری کرد: علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی در دست بررسی می‌باشد.

 

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار