سقوط مرگبار خودرو به دره +تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 72136
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۶
شاخص : سقوط خودروی در عمق ۳۰۰ متری دره ای، تراژدی مرگباری را رقم زد تا در نهایت راویان این رویداد تلخ امدادگران پایگاه هلال احمر قوچک - شمیرانات باشند که هفته پر حادثه ای را پشت سر گذاشتند.

به گزارش  پایگاه شاخص،همه چیز از یک شب بارانی آغاز شد که با رانش زمین و ریزش کوه در مناطقی از فشم امدادگران هلال احمر شمیرانات به سرعت برای ارزیابی و امداد رسانی به منطقه اعزام شدند و پس از بررسی و ایمن سازی منطقه حادثه با حضور عوامل راهداری مسیر پاکسازی و ترمیم شد.

سقوط مرگبار خودرو به دره +تصاویر

همچنین طی اعلام مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات ۱۱۲ هلال احمر استان تهران گزارشی مبنی بر سقوط یک نیسان به دره و مجروح شدن پیر مردی ۷۰ ساله به پایگاه هلال احمر قوچک داده شد که بلافاصله دو کُد امداد و نجات وارد منطقه شدند و هماهنگی برای حضور بالگرد در منطقه انجام شد.

پس از جستجو جهت یافتن مصدوم امدادگران خودروی وی را در کف دره به عمق ۳۰۰ متر یافتند و ‌مصدوم نیز در ارتفاعاتی بالاتر از خودرو به بیرون پرت شده بود و دارای شکستگی و آسیب‌های زیادی شده بود که متاسفانه به علت شدت جراحات مصدوم جان خود را از دست داد.

سقوط مرگبار خودرو به دره +تصاویر

در نهاست با همکاری عوامل آتش‌نشانی لواسانات جنازه فرد متوفی به روی جاده انتقال داده شد و تحویل عوامل نیروی انتظامی شد. واژگونی خودروی پراید در منطقه قوچک به سمت سوهانک نیز دو مصدوم بر جاگذاشت که حال مساعد مساعد اعلام شد.

 انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع: تسنیم

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار