سقوط هواپیمای اسرائیلی در سوریه - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 77610
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۹
شاخص : خبرگزاری آناتولی هم در خبری کوتاه گزارش داد که هواپیمای اسرائیلی در سوریه سقوط کرده و خلبان آن توسط گروهی موسوم به لواء الشهدا یرموک اسیر شده است. با این حال، این گروه اعلام کرده است که هیچ اسرائیلی‌ای را بازداشت نکرده است.

منابع رسانه‌ای خبر دادند که یک هواپیمای اسرائیلی در مناطق تحت کنترل داعش در سوریه سقوط کرده است.

منابع رسانه‌ای خبر داده‌اند که یک هواپیمای سم پاشی اسرائیلی پس از اینکه دچار نقص فنی شده با عبور از مرز سوریه وارد حریم هوایی این کشور شده است.

براساس گزارش‌ها، این هواپیما پس از نقص فنی در حومه درعا در مناطق تحت کنترل داعش سقوط کرده است و خلبان آن نیز زنده مانده است.

برخی منابع مدعی هستند که خلبان این هواپیما توسط داعش دستگیر شده و برخی دیگر این خبر را رد کرده‌اند.

شاهدان عینی خبر داده‌اند که جنگنده‌ها و بالگردهای صهیونیست درحال گشت زنی برای پیدا کردن خلبان هواپیما سقوط کرده در ریف درعا هستند. ویدئوها و تصاویر منتشر شده از بلندی‌های جولان نشان می‌دهد که چندین فروند جنگنده و بالگرد در حال پرواز در منطقه هستند.

در همین زمینه منابع نزدیک به ارتش اسرائیل اعلام کرده‌اند گزارش‌ها در مورد سقوط یک هواپیمای سبک که بر فراز مرز سوریه در حال پرواز بوده و از صفحه رادار محو شده، در حال بررسی است.

خبرگزاری آناتولی هم در خبری کوتاه گزارش داد که هواپیمای اسرائیلی در سوریه سقوط کرده و خلبان آن توسط گروهی موسوم به لواء الشهدا یرموک اسیر شده است. با این حال، این گروه اعلام کرده است که هیچ اسرائیلی‌ای را بازداشت نکرده است.

در همین حال گزارش‌هایی هم از حمله جنگنده‌های اسرائیلی به منطقه تل احمر در قنیطره منتشر شده است.

گفته می‌شود که ارتش اسرائیل دستور منع انتشار خبر صادر کرده و رسانه‌های این رژیم فعلا حق انتشار خبری در این مورد ندارند.

هنوز منابع رسمی سوری و اسرائیلی این اخبار را تائید نکرده‌اند. در صورت انتشار جزئیات بیشتر، این خبر به روز خواهد شد.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار