سلاخی زن زیبارو پس از رسیدن به نیت شوم + عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 82215
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۱
شاخص : عامل قتل زن بی گناهی که پس از تعرض وحشیانه به طرز هولناکی سلاخی شده بود، دستگیر شد.

شاخص نیوز: مارین دختر ۲۲ ساله ایست که تنها چندماه از ازدواجش با یک افسر ارتش دریایی آمریکا می گذرد.هنگامی که مارین در خانه تنها بود به یکباره به او حمله می شود و پس از تهدید او به قتل توسط مردی ربوده شد و بعد از دور کردن او از محل سکونتش در کالیفرنیا،مارین را به یک کلبه ی جنگلی برد و پس از تعرض های بی شرمانه، مارین به دست وی به طرز هولناکی سلاخی میشود؛ همه ی اینها در حالیست که همسراو به ماموریت رفته بود.

بر اساس گزارش پلیس، لویس پرز مرد ۴۸ ساله ایست که مارین را پس از ضرب و شتم فراوان می رباید و پس از تعرض های بی شرمانه متعدد، او را به طرز وحشیانه ای به قتل می رساند و بدن مرده ی او را تکه تکه می کند، او به قدری بی رحم بود که تکه ای از بدن او را برای همسر مارین ارسال کرد.

سلاخی زن زیبارو پس از رسیدن به نیت شوم + عکس

 

پلیس محلی کالیفرنیا در ادامه افزود: لویس پرز در یکی از روستاهای اطراف کالیفرنیا کشاورز است و هدفش از قتل او تنها زیبایی این دختر جوان بود.

 

پلیس در پایان خاطرنشان کرد: لویس به اتهام آدم ربایی،ضرب و شتم، تعرض و قتل عمد دستگیر و بازداشت شد و پرونده ی وی به محض تکمیل شدن به مراجع قضایی ارجاع داده خواهد شد تا قاضی برای این قاتل جانی تصمیم بگیرد.

سلاخی زن زیبارو پس از رسیدن به نیت شوم + عکس

 

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “سلاخی زن زیبارو پس از رسیدن به نیت شوم + عکس”

  1. کوتوال گفت:

    فقط اعدام حق این قبیل آدم های الجن است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار