سلفی مرگباری که جان دختر جوان را گرفت+عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 151965
تاریخ انتشار: ۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱
شاخص : گرفتن عکس سلفی منجر به سقوط دختری جوان از یک ساختمان مرتفع و مرگ او شد.
به گزارش شاخص نیوز، تونی کلی دختری ۲۰ ساله اهل نیوزیلند بود که دوستانش او را به خاطر سفرهای متعدد و عکس های زیادی که او در این سفرها از خود می گرفت می شناختند. اما بالاخره این عادت کار دست او داد دو هفته قبل این دختر از پنجره طبقه دوم محل اقامتش در لندن سقوط کرد و کشته شد.

پس از سقوط از پنجره بلافاصله این دختر را به بیمارستان منتقل کردند، اما آسیب وارده به مغز او شدید بوده و تونی ۲۰ ساله در نهایت دچار مرگ مغزی شد. اعضای بدن او به چند بیمار در انگلستان اهدا شد و خانواده اش توانستند با ایجاد یک صفحه جمع آوری کمک مبلغ ۳۸ هزار دلار را برای بازگرداندن جسد او به نیوزیلند جمع آوری کنند.

در طی سالیان گذشته کم نبودند افرادی که به خاطر گرفتن عکس های سلفی دچار آسیب های جسمی شدید و گاهی منجر به مرگ شده اند. همه ساله اخباری منتشر می شود مبنی بر این که فردی به خاطر ثبت یک تصویر سلفی از مکانی بلند سقوط کرده یا به هر نحوی عامل ایجاد حادثه ای شده است.

به همین دلیل است که در برخی کشورها قوانینی برای این منظور وضع شده و گرفتن چنین عکس هایی در برخی مکان ها کاملاً ممنوع است. به طور حتم شکار هیچ صحنه جذابی ارزش از دست رفتن جان یک انسان را ندارد.

منبع:انتخاب

مطالب مرتبط

برچسب ها: ,,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار