سهم شرکت‌های صنعتی قزوین در اشتغال 23 هزار نفر است
کد خبر: 110566
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان:
شاخص : مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین با تاکید بر حمایت از صنایع کوچک و تولید کیفی صنایع، از اشتغال 23 هزار نفر در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، حمیدرضا خانپور درنشست خبری که دیروز به مناسبت هفته حمایت از صنایع کوچک تامین زیرساخت‌ها در سالن اجتماعات مرکز فناوری و کسب‌ و کار کاسپین برگزار شد، اظهار کرد: حمایت از صنایع کوچک و تولید کیفی صنایع از اولویت‌های شرکت شهرک‌های صنعتی است.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین از اشتغال ۲۳ هزار نفر در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد و اعلام کرد: استان قزوین دارای ۱۵ شهرک و ناحیه صنعتی بوده که در مجموع بیش از یک هزار و ۲۰۰ قرارداد با صنعتگران منعقد شده است.

این مسئول با اشاره به فعال بودن ۷۱۸ واحد در شهرک ها و نواحی صنعتی گفت: ۵۰۱ واحد هم در مرحله ساخت و تجهیز است.

خانپور عنوان کرد: ۹۲ درصد صنایع را واحدهای کوچک تشکیل می دهند که در شهرک ها و نواحی صنعتی مستقرند.

وی با اشاره به تعداد ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار دانشجوی در حال تحصیل در دانشگاه‌ها و ۹۰۰ هزار خروجی دانشجو، یادآور شد: علم باید در خدمت صنعت و تولید باشد و دانشگاه‌ها با آوردن رشته‌هایی که تقاضا‌ محور نیستند مانع از کسب‌ و کار نشوند.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی با اشاره به برنامه دولت برای رونق فضای کسب و کار، از صاحبان صنایع مشکل دار خواست برای بهره‌مندی از تسهیلات در سایت بهین یاب نام نویسی کنند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار