سه مدرسه خیریه بنیاد برکت در استان افتتاح شد
کد خبر: 114742
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۱
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان:
شاخص : مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان قزوین از افتتاح سه مدرسه خیریه بنیاد برکت در استان به عنوان هدیه‌ مقام معظم رهبری به دانش‌آموزان مناطق محروم خبر داد.

عسگرعلی جوانبخت در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با بیان اینکه از سال ۸۶ تاکنون بنیاد برکت ۱۳ مدرسه در استان قزوین ساخته است، اظهار کرد: تعامل و همکاری سازمان‌های مربوطه، رشد چشمگیری را در اجرای پروژه‌های بنیاد برکت محقق کرده است.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان قزوین با اعلام اینکه مدرسه ۱۲ کلاسه برکت در ناحیه شهری مهرگان افتتاح شد، اظهار کرد: برای ساخت این مدرسه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده که ۵۰۰ میلیون تومان آن از سوی بنیاد برکت بوده است.

این مسوول اضافه کرد: همزمان با این مدرسه، ۲ مدرسه هم در شهرستان بوئین زهرا و ناصرآباد تحویل اداره کل نوسازی مدارس داده شد.

جوانبخت ادامه داد: مدرسه ۱۲ کلاسه برکت ناصرآباد با ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار و سه کلاسه برکت عشرت آباد بویین زهرا با ۱۸۰ میلیون تومان اعتبار به بهره برداری رسید.

وی خاطرنشان کرد: این طرح ها همزمان با افتتاح ۲۰۰ باب مدرسه بنیاد برکت به بهره برداری رسید و به عنوان هدیه‌ مقام معظم رهبری به دانش‌آموزان مناطق محروم، در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفته است.

این مسوول یادآور شد: سازمان بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با همکاری سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف در راستای محرومیت‌زدایی در سراسر کشور اقدام به انجام پروژه‌های عمرانی می کند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار