سوانح رانندگی در جاده‌های استان ۶ کشته و ۲ مصدوم بر جای گذاشت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 146914
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۱۲
رئیس پلیس راه قزوین:
شاخص : رئیس پلیس راه استان از واژگونی یک خودرو در پل کوندج و تصادف دو دستگاه وانت در پیچ سد طالقان و کشته شدن شش تن و مصدومیت دو نفر در این سوانح رانندگی قزوین خبر داد.

سرهنگ نصرا… بیگلری رئیس پلیس راه استان قزوین در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص نیوز؛ با اشاره به سوانح رانندگی که روز گذشته در جاده های استان رخ داد اظهار کرد: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو”پژو ۴۰۵” در “پل کوندج” عوامل انتظامی و پلیس راه سریعا به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور ماموران در محل حادثه و بررسی موضوع مشخص شد خودرو پژو ۴۰۵ بنا به عللی واژگون و در این حادثه متاسفانه سه نفر کشته شدند.

این مسئول افزود: در حادثه دیگری که در پیچ سد انحرافی طالقان به وقوع پیوست دو دستگاه خودروی وانت با یکدیگر تصادف کردند که متاسفانه در این حادثه سه نفر کشته و دو نفر مصدوم شدند که علت حادثه تجاوز به چپ خودروی وانت اعلام شده است.

بیگلری با اشاره به اتمام تابستان و افزایش مسافرت ها وحجم بالای ترافیک در محورها از کلیه هموطنان خواست: با صبر وحوصله بیشتری رانندگی ، و از عجله و شتاب در رانندگی خودداری و قوانین راهنمایی و رانندگی را برای افزایش ایمنی سفر در جاده ها برای خود و دیگران رعایت کنند تا منجر به ندامت وپشیمانی وعدم جبران فرصت در زندگی منتهی نشود.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار