سوانح رانندگی در قزوین ۴ کشته و ۹ مصدوم بر جای گذاشت
کد خبر: 114000
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۲:۲۱
شاخص : قزوین- رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: تصادفات روز گذشته در محورهای مواصلاتی استان ۴ کشته و ۹ مجروح برجای گذاشت.

به گزارش شاخص نیوز: سرهنگ نصرالله بیگلری، اظهار کرد: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰مبنی بر وقوع تصادف در شهرستان تاکستان حوالی ضیاء آباد بلافاصله مأموران پلیس راه و واحد گشت انتظامی به همراه گروه امداد به محل سانحه اعزام شدند.

وی افزود: مأموران با حضور در صحنه مشاهده کردند که یک دستگاه خودروی پژو۴۰۵ با یک دستگاه تریلر «ماک» در محور ضیاءآباد به فارسجین برخورد که در این سانحه رانندگی، راننده خودرو ۴۰۵ وسرنشین ۴۲ ساله آن به علت شدت جراحت وارده در دم فوت و دو سرنشین دیگر خودرو و راننده تریلر مجروح که جهت مداوا به بیمارستان منتقل شدند.

وی بیان کرد: کارشناس پلیس راه علت حادثه را انحراف به چپ پژو ۴۰۵ نسبت تریلر اعلام کرد.

رئیس پلیس راه استان خاطر نشان کرد: روز گذشته نیز انحراف به چپ کامیون بنز و برخورد با سواری ال ۹۰ در جاده روستایی سه راهی نیارک به سیردان، بر اثر این برخورد یکی ازسرنشینان خودرو ال ۹۰ در دم فوت و راننده وسرنشین دیگر خودرو مجروح وبه بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ بیگلری ادامه داد: بر اثر برخورد یک دستگاه سمند با سواری پراید در محورساوه به بوئین زهرا، خودرو پراید در دم فوت و چهار سرنشین خودرو مصدوم و توسط عوامل امدادی به بیمارستان انتقال داده شدند.

وی افزود: کارشناسان پلیس را ه علت تصادف را تجاوز به چپ سواری سمند نسبت به پراید اعلام کردند.

سرهنگ بیگلری تصریح کرد: با توجه به حجم ترافیک جاده ها در روز های آخر تعطیلات تابستانی این مهم می طلبد که رانندگان قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی را رعایت کنند و هنگام خواب آلودگی وخستگی از ادامه رانندگی خودداری تا شاهد چنین حوادث ناگوار نباشیم.

منبع: خبرگزاری مهر 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار