سومین مجمع بسیج استان برگزار می‌شود
کد خبر: 116641
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۳:۳۵
معاون اجرایی سپاه صاحب‌الامر استان قزوین:
شاخص : معاون اجرایی سپاه صاحب‌الامر استان قزوین گفت: سومین مجمع بسیج استان روز چهارشنبه با حضور هیئت رییسه، مدیران دستگاه‌های اجرایی و اعضای مجمع استان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سرهنگ پاسدار ابوالفضل طاهرخانی معاون اجرایی سپاه حضرت صاحب‌الامر استان قزوین پیش از ظهر امروز در نشست خبری  که به مناسبت برگزاری سومین مجمع بسیج استان قزوین در ساختمان سابق سپاه ناحیه امام حسن (ع) برگزار شد، اظهار کرد: مجمع بسیج چند سالی است که در مجموعه سازمان بسیج به وجود آمده و اعضای آن شامل افراد اندیشمند و صاحب نظر در اقشار و صنف‌های مختلف است.

وی با اشاره به کارگروه‌های ۱۰ گانه در مجمع عالی بسیج استان افزود: این کارگروه‌ها مباحث و مسائل مربوط به استان قزوین را رصد می‌کنند و با بررسی تهدیدها و فرصت‌های موجود طرح‌هایی را ارائه کرده و در مجمع بسیج استان بیان می‌کنند.

معاون اجرایی سپاه صاحب‌الامر استان عنوان کرد: سومین مجمع بسیج استان روز چهارشنبه راس ساعت ۸ صبح با حضور هیئت رییسه، مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و اعضای مجمع استان در سازمان تبلیغات اسلامی قزوین برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه دکتر زاکانی رییس مجمع عالی بسیج کشور مهمان کشوری این مراسم خواهد بود، اضافه کرد: ۲ طرح مورد نظر این مجمع پس از تایید نهایی جهت اجرا به مسوولین دستگاه‌های اجرایی ابلاغ خواهیم کرد.

معاون اجرایی سپاه صاحب‌الامر استان در پایان افزود: یکی از وظایف اصلی بسیج و سپاه این است که در همه زمینه ها و در شرایط مختلف به منظور ارتقاء بیشتر سطح جمهوری اسلامی ایران و کشور تلاش کند.

انتهای/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار