ایران جانبی

سپاه قزوین معین ۱۰ روستای سیل‌زده گلستان شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 186723
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۷:۵۴
معاون اجرایی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین:
شاخص : معاون اجرایی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت: در بخش سیمین شهر حدود ۱۰روستا به عنوان معین استان قزوین مشخص شده است.

سرهنگ محرمعلی والدی در گفت‌وگو باخبرنگار اجتماعی شاخص، درباره خدمات رسانی سپاه استان قزوین به مناطق سیل زده، اظهار کرد: پس از ابلاغ مقام معظم رهبری به نیروهای مسلح، سپاه استان قزوین هم آمادگی خود را برای کمک رسانی به مناطق سیل زده اعلام کرد.

وی افزود: در این راستا ستادی در سپاه استان قزوین تشکیل شد و بر اساس آن وظایفی برای فرماندهان نواحی، شهرستان‌ها و اقشار مشخص شد.

معاون اجرایی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین ادامه داد: برای شروع کار و کمک به سیل زدگان استان گلستان دو دستگاه کامیون و یک دستگاه نیسان اقلامی مانند پوشاک، پتو، لباس و لوازم بهداشتی و آب معدنی ارسال شد.

والدی بیان کرد: در مرحله اول یک هزار و ۱۰۰ تخته پتو، ۱۰هزار بطری آب معدنی، ۱۰کارتن لوازم بهداشتی و بیش از ۱۸۰۰ ثوب لباس نو زنانه، مردانه و بچه گانه، ۲۰تن آرد ارسال شد.

وی اضافه کرد: در مرحله دوم ارسال کمک‌ها نیز ۲۰هزار بطری آب معدنی، ۲۰هزار قرص نان و ۵تن آرد به مناطق سیل زده اعزام شد.

معاون اجرایی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین ابراز کرد: در بخش سیمین شهر حدود ۱۰روستا به عنوان معین استان قزوین مشخص شده که از امروز مستقر خواهیم شد و هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

والدی یادآور شد: اقلامی مانند چکمه، پتو، لجن کش، فرغون، شلنگ آب و بیل را برای تعمیر و مرمت منازل به مناطق اعزام خواهیم کرد.

تا آخر کنار آسیب دیدگان خواهیم ماند

وی تصریح کرد: تا زمانی که نیاز باشد و تا رفع کامل مشکلات در کنار مردم خواهیم بود و به انجام ماموریت خواهیم پرداخت.

معاون اجرایی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین با بیان اینکه مشکلی برای اعزام نیرو نداریم، گفت: گروه‌های خودجوش مردمی و گروه‌های سازمان دهی شده جهادی را در استان هماهنگ کردیم و همه آمادگی لازم را دارند.

والدی ادامه داد: تجهیزات و خودروهای سنگین مهندسی و اقلامی که مورد نیاز است را آماده کرده‌ایم و زمینه حضور برای گروه‌های جهادی فرهنگی، عمرانی، بهداشتی و درمانی وجود دارد.

وی بیان کرد: به محض استقرار در منطقه ضمن بازدید و برآورد نیازمندی‌ها ابلاغ خواهیم کرد تا نیروها اعزام شوند.

معاون اجرایی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین افزود: طبق هماهنگی با معاون عمرانی استاندار قزوین مقرر شده که تمامی امکانات و تجهیزات استان تجمیع شود تا بتوانیم بهره وری لازم را داشته باشیم.

والدی ادامه داد: امیدواریم همان طور که در استان کرمانشاه حضور مطلوبی داشتیم بتوانیم خدمات خوبی را به هم‌وطنانمان در استان گلستان ارائه دهیم.

وی در پایان افزود: با فرماندران و بخشداران شهرستان‌های استان هم هماهنگی شده تا بتوانیم کمک‌های مردمی را به طور یکپارچه برای مردم گلستان گسیل کنیم.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار