ایران جانبی

» سپاه و ارتش، آمریکا را به زانو درآورده‌اند/ نیروهای انقلابی با هم‌افزایی گره‌های کشور را باز می‌کنند
کد خبر: 208787
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱:۵۸
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار فرمانده جدید سپاه ناحیه امام حسن(ع) گفت: سپاه و ارتش، آمریکا را به زانو درآورده‌اند.

 

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار سرهنگ علیرضا حیدری فرمانده جدید سپاه ناحیه امام حسن(ع) قزوین اظهار کرد: زمانی مرزهای انقلاب اسلامی به مدرسه فیضیه محدود بود اما به برکت انقلاب اسلامی مرزهای انقلاب در کشورهای اسلامی توسعه یافته است.

وی تصریح کرد: در حالی که امام خمینی(ره) با یاران اندکی قیام و نهضت را آغاز کرد اما با عنایت‌های الهی انقلاب به پیروزی رسید و امروز شاهدیم فرزندان امام خمینی(ره) در قالب نیروهای سپاه و ارتش از هیچ تهدیدی هراس ندارند و آمریکا را به زانو در آورده اند.

 

امام جمعه قزوین با تسلیت ایام رحلت جانگداز امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی، یادی از قیام 15 خرداد 1342 کرد و یادآور شد: امام راحل با یاران اندکی که داشتند در سال 1342 قیام کردند و این آغاز در نهایت به سقوط رژیم پهلوی منجر شد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: در 15 خرداد 1354 در حالی که شاه تلاش می‌کرد امام خمینی(ره) را با تبعید و حذف نام ایشان در اخبار و کتاب‌ها، به فراموشی بسپارد اما طلبه‌های فیضیه قیام کردند و شعار حمایت از امام خمینی(ره) سردادند و در نهایت با سرکوب رژیم مواجه شدند.

وی افزود: اما به برکت همان رشادت‌ها و تلاش‌های طلبه‌ها امروز شاهدیم مرزهای فیضیه گسترش یافته و جبهه مقاومت در کشورهای اسلامی در حال مبارزه با دشمنان و استکبار آمریکایی و اسرائیلی هستند.

آیت‌الله عابدینی ضمن تبریک مجدد به سرهنگ حیدری و تقدیر از خدمات سرهنگ شیخ‌حسنی فرمانده پیشین ناحیه امام حسن(ع) گفت: ان‌شاءالله همه نیروهای انقلابی با تلاش و پشتکار بیش از پیش، گره‌ها و مشکلات کشور را باز خواهند کرد و در این مسیر باید دست‌گیر یکدیگر باشیم.

انتهای پیام/ 1300/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار