سکان دار حراست سازمان تعاون روستایی قزوین انتخاب شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 82987
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۵
با حضور مسئولان كشوري و استاني؛
شاخص : طي مراسمي با حضور مسئولان كشوري و استاني عبداله كلهر به عنوان مدير حراست سازمان تعاون روستايي استان قزوين معرفي شد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مراسم تودیع و معارفه حراست با حضور موذن معاون حراست سازمان مرکزی تعاون روستایی، میروکیلی مسئول حفاظت فیزیکی حراست سازمان مرکزی تعاون روستایی، ناطق معین الدین رئیس سازمان تعاون روستایی استان، نجفی مدیر حراست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین و جمعی از مسئولان استانی در سالن اجتماعات سازمان تعاون روستایی استان برگزار شد.

موذن در این مراسم بیان کرد: حراست در قلب تشکیلات یک سازمان وجود داشته و وظیفه خطیر مراقبت از سلامت اجزای ریز و درشت آن تشکیلات را در برابر انواع و اقسام انحراف های موجود بر عهده دارد.

این مسئول اظهار کرد: حضور حراست در عرصه فرآیندهای سازمانی، همواره در جهت دستیابی به اهداف کلان راهبردی و عملیاتی بوده است.

معین الدین رئیس سازمان تعاون روستایی استان هم حراست را پشتوانه ای محکم برای سلامت جامعه اداری دانست و تصریح کرد: رعایت اصول و موازین اسلامی، تکریم ارباب رجوع و حفظ کرامت های انسانی افراد بدون توجه به قومیت، مذهب و … آنان، همکاری و همدلی بین کارکنان موجب ارتقاء کیفیت و افزایش بهره وری، رضایتمندی کارکنان و ارباب رجوع می شود.

نجفی مدیر حراست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین هم با اشاره به سه نقش اساسی حراست به منظور پیشگیری از وقوع تخلف‌ها عنوان کرد: حراست نقش هشدار دهنده یا پیشگیری کننده، نقش اصلاح کننده یا درمان کننده و نقش جداکننده از سیستم را بر عهده دارد.

حجت الاسلام و المسلمین علی معقول نماینده ولی فقیه در سازمان تعاون روستایی استان هم در این مراسم ویژگی های حراست را؛ خداترس، فروتن، راستگویی، وفاداری، امانت داری و حق گویی عنوان کرد.

در این مراسم ضمن تقدیر از مهدی ورسته مدیر حراست سابق، عبداله کلهر به عنوان مسئول حراست سازمان تعاون روستایی استان منصوب شد.

گفتنی است؛ پیش از این ورسته به عنوان مدیر امور مالی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین منصوب شده بود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/د/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار