ایران جانبی

» سیاست اروپا در جهت تامین منافع اسراییل و امریکاست/ وزارت خارجه مراقب فعالیت جاسوسی سفیر آلمان باشد
کد خبر: 207414
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶
منتخب مردم آوج و بوئین زهرا در مجلس:
شاخص : عباسپور گفت: آلمان در جهت تامین منافع آمریکا و فشار به جبهه مقاومت که حزب‌الله در این زمینه نقش بی‌بدیلی را داشته، نیز تحرکاتی را از خود نشان می‌دهد.

روح‌الله عباسپور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شاخص، درباره مواضع اخیر آلمان نسبت به حزب‌الله اظهار کرد: واقعیت این است که اروپا تحت‌تاثیر آمریکاست و تعیین سرنوشت امریکا هم در اختیار لابی‌های صهیونیستی است.

وی با بیان اینکه ۷۰ گروه فشار در امریکا وجود دارد، افزود: این گروه‌های فشار در تعیین سیاست خارجه امریکا خیلی تاثیر دارد؛ اروپا هم همیشه تاثیرپذیر از امریکا بوده است.

منتخب مردم بوئین زهرا در مجلس یازدهم بیان کرد: این لابی‌های صهیونیستی همیشه در جهت تامین منافع اسرائیل هستند؛ درواقع اروپا هم به پیروی از آمریکا و به منظور حمایت از اسرائیل و تحت فشار گذاشتن حزب‌الله و جبهه مقاومت، دست به این هجمه‌ها می‌زند.

عباسپور ادامه داد: بنابراین آلمان در جهت تامین منافع آمریکا و فشار به جبهه مقاومت که حزب‌الله در این زمینه نقش بی‌بدیلی را داشته، نیز تحرکاتی را از خود نشان می‌دهد.

هجمه‌های آلمان به حزب‌الله در جهت منافع صهیونیست است

وی افزود: اینکه سفیر آلمان در ایران چگونه حرکت می‌کند؟ واضح است که به دنبال سیاست‌های کشورش که حمایت از امریکا است، حرکت می‌کند و بعید نیست که در جهت تامین منافع اسرائیل حرکت نکند چراکه لابی‌های صهیونیستی در آلمان بسیار فعال هستند.

منتخب مردم بوئین زهرا در مجلس یازدهم بیان کرد: اکنون در آلمان که هیتلر یک چهره و شخصیت آلمانی بوده نیز هیچکس جرات ندارد نام او را به زبان بیاورد یا اینکه به ماجرای هولوکاست اشکال وارد کند؛ لذا همه این مسائل در راستای تامین منافع اسرائیل است.

عباسپور عنوان کرد: باتوجه به اینکه وزارت امور خارجه ایران خوشبختانه اشرافیت خوبی به مسائل دارد، باید در این زمینه هم دقت بیشتری داشته باشد.

وی تصریح کرد: افرادی که سفیر اینگونه کشورها در کشور ما هستند در این زمینه باید دقت لازم را داشته باشند تا دست به فعالیت‌های جاسوسی به منظور تامین منافع اسرائیل نزنند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار