سیاست تیم ملی والیبال در هفته سوم لیگ جهانی/ مراقب ستاره‌ها باشیم
کد خبر: 106412
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱:۲۲
شاخص : کارشناس والیبال ایران با بیان اینکه در هفته سوم لیگ جهانی هواداران انتظار کسب نتیجه را دارند، گفت: بهتر است مراقب ستاره های تیم ملی باشیم تا در آستانه المپیک مشکلات دوچندان نشود.

به گزارش شاخص نیوز؛ ابراهیم وطن پرست در خصوص شرایط تیم ملی والیبال ایران در آستانه هفته سوم لیگ جهانی عنوان کرد: به نظرم تصمیم گیرنده ها کار خود را می کنند ولی با توجه به شرایطی که از تیم های دیگر دیدیم مشخص بود که مدعیان و تیم های راه یافته به المپیک بدنبال محک زدن همه بازیکنان خود هستند و بهتر بود ما هم این کار را انجام می دادیم.

وی اضافه کرد: شرایط صربستان با دیگر تیم ها فرق می کند. این تیم در المپیک نیست و با تمام قوا آمده تا برای خود اعتبار کسب کند و در رنکینگ جهانی نیز شرایط خود را بهبود بخشد. با این حال وضعیت دیگر تیم ها متفاوت است. به نظرم این بهترین فرصت برای ایران است که عیارسنجی کند چرا که مربی ما جدید است و شناخت کاملی از همه پتانسیل والیبال ایران ندارد.

این کارشناس با بیان اینکه ۹۰ درصد ترکیب ایران در بازیهای دو هفته نخست همان یاران اصلی بودند، یادآور شد: تغییرات در دو هفته ابتدایی بسیار کم بود و تنها معنوی نژاد فرصت بیشتری برای بازی کردن داشت که خود را هم به مربیان نشان داد با این حال شریفات و یکی دو بازیکن دیگر هم فرصت اندکی برای بازی داشتند.

وطن پرست با اشاره به هفته سوم لیگ جهانی گفت: حالا وضعیت فرق می کند. تیم ایران میزبان است و هواداران انتظار کسب نتیجه را در تهران دارند با این حال باید نیم نگاهی هم به المپیک داشته باشیم. این درست که باید در سطح A لیگ جهانی بمانیم ولی باید به المپیک هم فکر کنیم.

وی افزود: شهرام محمودی تنها پشت خط زن تیم ملی است که از مصدومیت کهنه رنج می برد. ما باید مراقب او و دیگر ستاره های تیم ملی باشیم چون در صورت آسیب دیدگی مشکلات در المپیک دوچندان خواهد شد. غفور مدتی است که مصدوم بوده و کار برای بازیکنان اصلی سخت است.  دست کم بازیکنانی که تحت فشار هستند را کمتر به بازی بگیریم تا خطر آسیب دیدگی آنها را کاهش دهیم.

 

منبع: خبرگزاری مهر 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار