سیاست دستگاه قضاء برخورد جدی با پدیده زمین‌خواری است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 65772
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۷
دادستان كل كشور:
شاخص : دادستان كل كشور در تاكستان گفت: دستگاه قضا با پدیده زمین‌خواری و تغییر کاربری غیرمجاز اراضی برخورد جدی می‌کند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی عصر دیروز در حاشیه مراسم سوگواری شهادت امام جعفر صادق (ع) در تاکستان، اظهار کرد: هیچ یک از ائمه(ع) تابع و پذیرنده ظلم نبوده اند و همین ارزش اخلاقی و انسانی امروز سرلوحه رفتارهای اجتماعی و سیاسی ماست.

دادستان کل کشور با اشاره به نقش و جایگاه ولایت در نظام اسلامی، تصریح کرد: امروز فرزندان این مرزوبوم با حرکت در مسیر ارزش‌ها و حفظ هوشیاری در مقابل فتنه‌ها و توطئه‌ها، ولایت مداری خود را به بهترین شکل به نمایش گذاشته‌اند.

این مسئول گفتمان امامت و ولایت را مبارزه با ظلم اعلام کرد و افزود: راهبرد انقلاب اسلامی حمایت از مظلوم و مبارزه با ظلم به ویژه گروه تکفیری، صهیونیستی داعش است.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در خصوص مقابله دستگاه قضا با پدیده زمین‌خواری بیان کرد: این که افراد سودجو و فرصت‌طلب بخواهند از فرصت‌ها و منافذ قانونی سوء استفاده کنند و با تغییر کاربری اراضی بدون مجوز قانونی اقدام به این کار داشته باشند دستگاه قضا با جدیت با آنان برخورد می‌کند.

وی با اشاره به اینکه قانونمندی، ارزش است و قانون‌گریزی ضد ارزش محسوب می‌شود، گفت: از همین رو لازم است همه افراد مردم و مسئولان قانونمندی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در انتها یادآور شد: امروز مرزبانی فکری و فرهنگی جامعه و همه فرهیختگان لازم است و در این میان کسانی که در عرصه مبارزه با فساد در اقسام و انواع آن تلاش می کنند در حوزه مسئولیت خویش برای پاسداری از ارزش ها بیش از پیش مجاهدت کنند و ما از خداوند متعال مسئلت می کنیم که توفیق عمل به وظیفه و کسب رضایت الهی را به ما نصیب کند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار