سیب اقبال کمتری نسبت به پرتقال داشت/ توزیع سیب تعاونی همچنان ادامه دارد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 55093
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱:۵۸
در سبد نوروزی مردم؛
شاخص : مدیرعامل اتحادیه تعاون روستایی استان قزوین با اشاره به توزیع میوه تعاونی در قزوین گفت: توزیع سیب تعاونی در 2 غرفه عرضه میوه شب عید همچنان ادامه دارد.

فرهاد شاهنظری در گفت‌و‌گو با خبرنگار شاخص با اشاره به اینکه توزیع میوه شب عید در سال جاری به سازمان تعاون روستایی واگذار شد‌، اظهار کرد: تمام سعی و تلاش ما بر این بود تا بتوانیم به نحو مطلوب و در راستای کسب رضایت شهروندان گام برداریم.

مدیرعامل اتحادیه تعاون روستایی استان قزوین تصریح کرد: امسال با تمهیداتی که صورت گرفت میزان ذخیره ‌سازی سیب و پرتقال برای تنظیم بازار شب عید بسیار مناسب بود و هیچ گونه مشکلی در راستای تامین نیاز مردم استان در بخش میوه نداشته باشیم.

این مسئول هدف از توزیع میوه شب عید را ایجاد امکان خرید آسان و ارزان، تنظیم بازار و افزایش قدرت خرید مردم عنوان کرد.

شاهنظری با اشاره به اینکه در شب عید امسال یک‌ هزار و ۲۰۰ تن میوه در بین شهروندان قزوین توزیع شد، گفت: این میزان شامل ۸۵۰ تن پرتقال و ۴۰۰ تن سیب درختی بود.

وی با اعلام اینکه ذخیره‌سازی پرتقال برای ایام عید ۲ برابر سیب بود، افزود: امسال خرید پرتقال از سوی مردم با استقبال بیشتری روبرو شد.

مدیرعامل اتحادیه تعاون روستایی استان قزوین با بیان اینکه توزیع سیب تعاونی همچنان ادامه دارد، اظهار کرد: سیب با نرخ تعاونی ۲ هزار و ۶۰۰ تومان در ۲ غرفه میوه تعاونی واقع در جنب لشگر ۱۶ زرهی و کوثر عرضه می‌شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/ت۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار