Iranjb.ir

سیب اقبال کمتری نسبت به پرتقال داشت/ توزیع سیب تعاونی همچنان ادامه دارد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 55093
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱:۵۸
در سبد نوروزی مردم؛
شاخص : مدیرعامل اتحادیه تعاون روستایی استان قزوین با اشاره به توزیع میوه تعاونی در قزوین گفت: توزیع سیب تعاونی در 2 غرفه عرضه میوه شب عید همچنان ادامه دارد.
IMG_6997

فرهاد شاهنظری در گفت‌و‌گو با خبرنگار شاخص با اشاره به اینکه توزیع میوه شب عید در سال جاری به سازمان تعاون روستایی واگذار شد‌، اظهار کرد: تمام سعی و تلاش ما بر این بود تا بتوانیم به نحو مطلوب و در راستای کسب رضایت شهروندان گام برداریم.

مدیرعامل اتحادیه تعاون روستایی استان قزوین تصریح کرد: امسال با تمهیداتی که صورت گرفت میزان ذخیره ‌سازی سیب و پرتقال برای تنظیم بازار شب عید بسیار مناسب بود و هیچ گونه مشکلی در راستای تامین نیاز مردم استان در بخش میوه نداشته باشیم.

این مسئول هدف از توزیع میوه شب عید را ایجاد امکان خرید آسان و ارزان، تنظیم بازار و افزایش قدرت خرید مردم عنوان کرد.

شاهنظری با اشاره به اینکه در شب عید امسال یک‌ هزار و ۲۰۰ تن میوه در بین شهروندان قزوین توزیع شد، گفت: این میزان شامل ۸۵۰ تن پرتقال و ۴۰۰ تن سیب درختی بود.

وی با اعلام اینکه ذخیره‌سازی پرتقال برای ایام عید ۲ برابر سیب بود، افزود: امسال خرید پرتقال از سوی مردم با استقبال بیشتری روبرو شد.

مدیرعامل اتحادیه تعاون روستایی استان قزوین با بیان اینکه توزیع سیب تعاونی همچنان ادامه دارد، اظهار کرد: سیب با نرخ تعاونی ۲ هزار و ۶۰۰ تومان در ۲ غرفه میوه تعاونی واقع در جنب لشگر ۱۶ زرهی و کوثر عرضه می‌شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/ت۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار