ایران جانبی

سیزدهمین نمایشگاه کتاب برگزار می‌شود/ آغاز فروش بلیت فیلم‌فجر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 182625
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۲:۰۰
معاون فرهنگی و هنری اداره ارشاد قزوین:
شاخص : معاون فرهنگی و هنری اداره ارشاد قزوین گفت: نمایشگاه کتاب با حضور بیش از 200ناشر در قزوین برپا می‌شود.

شهریار پرهیزکاری در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر شاخص، با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب در استان قزوین، اظهار کرد: این نمایشگاه از هشتم تا سیزدهم بهمن‌ ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین برپا می‌شود.

وی با بیان اینکه نمایشگاه با حضور ناشران کشوری برگزار می‌شود، افزود: اکنون ۴۱۶ناشر ثبت نام کردند اما فعلا مشخص نشده است که از این میزان چه تعداد در قزوین غرفه بگیرند.

معاون فرهنگی و هنری اداره ارشاد قزوین گفت: بدون شک بیش از ۲۰۰ ناشر در نمایشگاه کتاب استان قزوین شرکت می‌کنند؛ و این سیزدهمین نمایشگاه کتاب در استان است.

این مسئول با اشاره به هدف از برگزاری نمایشگاه کتاب، ابراز بیان کرد: این نمایشگاه زمینه را برای تهیه کتاب با یارانه و همراه با تخفیف را برای مردم فراهم می‌کند.

وی عنوان کرد: مردم می‌توانند دسترسی راحت‌تری به مجموع کتاب‌ها داشته باشند و بتوانند از جدیدترین کتاب‌‌هایی که در کشور منتشر شده بهره‌مند شوند.

فیلم فجر در سینما مهتاب قزوین اکران می‌شود

پرهیزکاری با اشاره به تخفیف ۳۰درصدی نمایشگاه کتاب، افزود: ۲۰درصد بن از طریق بن الکترونیک در اختیار مردم قرار می‌گیرد و ۱۰درصد هم ناشران تخفیف می‌دهند.

معاون فرهنگی و هنری اداره ارشاد قزوین گفت: طبق تفاهمنامه‌ای که منعقد شده امسال هم فیلم‌های فجر در سینما مهتاب قزوین از دوازدهم تا ۲۲بهمن اکران خواهد شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: تهیه بلیت‌های سینما از سوم تا هشتم بهمن ماه در سایت امکان پذیر است و همچنین علاقه مندان می‌توانند در زمان اکران فیلم‌ها در محل گیشه بلیت‌ها را تهیه کنند.

وی عنوان کرد: طبق پیش‌بینی‌ها فیلم‌های فجر در سه بخش خواهد بود و بهای هر بلیت ۱۰هزار تومان است که در صورت خرید پک جشنواره برای هر فیلم ۸ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار