سیمای مرکز قزوین با ویژه برنامه «ایران چهل» مخاطبان را همراهی می‌کند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 157584
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۴۹
در آستانه چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی
شاخص : سیمای مرکز قزوین با ویژه برنامه «ایران چهل» مخاطبان را در آستانه چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی همراهی می‌کند.

به گزارش شاخص، اکبری مدیر دفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین این برنامه با حضور در دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی، سازمان ورزش و جوانان و نواحی آموزش و پرورش استان نسل های انقلاب (جوانان دیروز)  و جوانان امروز را در یک قاب نمایش می دهد تا در خصوص انقلاب اسلامی بحث و گفتگو کنند.

وی افزود: برنامه ی «ایران چهل» با راه اندازی ایستگاه در دانشگاه های بین المللی امام خمینی (ره)، آزاد اسلامی واحد قزوین، پیام نور قزوین، رجاء، اداره کل ورزش و جوانان و همچنین نواحی آموزش و پرورش قزوین، تاکستان و البرز فضایی فراهم می کند تا جشن های دانشگاهیان با حضور استادان بعنوان نسل انقلاب و دانشجویان بعنوان نسل جوان امروز در رسانه منعکس شود.

اکبری تصریح کرد: بیان دستادروهای انقلاب در دانشگاه های میزبان برنامه، مصاحبه با دانشجویان، استادان، معلمان و دانش آموزان، اجرای موسیقی زنده، پخش سرودهای انقلابی و جنگ شادمانه انقلاب در دانشگاه ها، مسابقه حضوری و پیامکی از مهمترین بخش های این برنامه است.

وی بیان کرد: برنامه «ایران چهل» به تهیه کنندگی مهدی احمدی به مدت ۷۵ دقیقه، ساعت ۱۰:۱۵صبح در ایام ا… دهه فجر از سیمای مرکز قزوین پخش می شود.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار