مردم قزوین چشم‌انتظار اقدام و عمل مسئولین
کد خبر: 100078
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۹:۰۷
شاخص گزارش می‌دهد؛
شاخص : زیرساخت‌های جاده مواصلاتی روستای شفیع آباد تخریب شده و چاله‌ و گودال‌های متعددی روی آن نقش بسته و به محل آبگرفتگی تبدیل شده که تردد اهالی روستا را با مشکل مواجه کرده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، یکی از شهروندان و ساکنان روستای شفیع‌آباد در قزوین صبح امروز در تماس تلفنی با پایگاه خبری شاخص‌نیوز در خصوص وضعیت نامناسب جاده مواصلاتی روستای شفیع آباد ابراز نارضایتی کرد و گفت: این جاده از مشکلات عدیده‌ای برخوردار است که اهالی روستا با آن دست و پنجه نرم می‌کنند.

وی افزود: زیرساخت‌های جاده مدت‌هاست تخریب شده و چاله‌ و گودال‌های متعددی روی آن نقش بسته و به محل آبگرفتگی تبدیل شده است که نیاز به رسیدگی و ترمیم دارد.

این شهروند با بیان اینکه ناهمواری‌های جاده خسارات زیادی به وسایل نقلیه وارد می‌کند عنوان کرد: در فصل زمستان تردد به سختی انجام می‌شود و هر لحظه امکان دارد گرفتار یک گودال عمیق شویم که آن را نمی‌بینیم.

وی در ادامه ابراز کرد: اکنون با شروع بارندگی‌های هر روزه فصل بهار، از دست گل و لای و گودال‌های آب که رفت و آمد را طاقت‌فرسا کرده است آسایش نداریم.

وی گفت: خسارت‌های وارده به وسایل نقلیه هزینه‌های سنگینی را بر دوش اهالی روستا و کسانی که از این مسیر رفت و آمد می‌کنند وارد کرده است.

این شهروند در پابان تاکید کرد: از مسئولین تقاضا داریم در اسرع وقت نسبت به حل وضعیت نابسامان جاده مواصلاتی روستای شفیع آباد اقدام نمایند.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار